Hubert Hurkacz gra o 1/8 finału. Potem może czekać legenda! Gdzie i kiedy obejrzeć mecz? [TRANSMISJA TV, STREAM]

W środę Hubert Hurkacz powalczy o awans do 1/8 finału turnieju ATP Masters 1000 w Monte Carlo. Jego przeciwnikiem w drugiej rundzie będzie Brytyjczyk Daniel Evans. Gdzie i kiedy oglądać ten mecz? Transmisja tv, stream online.

Mecz pierwszej rundy z udziałem Huberta Hurkacza był rozgrywany przez dwa dni. Polak rozpoczął rywalizację w poniedziałek z Włochem Thomasem Fabbiano i wygrał pierwszego seta 6:3. Na początku drugiego seta Fabbiano odparł trzy breakpointy, ale w drugim gemie gra została przerwana ze względu na opady deszczu. Ostatecznie Hurkacz wygrał spotkanie 6:3, 3:6, 6:3.

ATP w Monte Carlo. W przypadku awansu Hurkacz ma szansę na mecz z Novakiem Djokoviciem

Hubert Hurkacz i Daniel Evans zmierzą się ze sobą po raz drugi w historii. Wcześniej zagrali we wrześniu zeszłego roku podczas turnieju ATP w Rzymie. Hurkacz wówczas pokonał swojego przeciwnika 6:3, 3:6, 7:5 w I rundzie turnieju. Podczas zawodów w Monte Carlo polski tenisista jest rozstawiony z numerem trzynastym. Brytyjczyk nie ma rozstawienia, ale w rankingu ATP zajmuje 33. miejsce.

Mecz Daniela Evansa z Serbem Dusanem Lajoviciem w pierwszej rundzie, tak jak w przypadku Hurkacza, rozpoczął się w poniedziałek i został dokończony we wtorek. Brytyjczyk pokonał przeciwnika w trzech setach 6:3, 6:7, 6:2.

W przypadku awansu do 1/8 finału Hubert Hurkacz zmierzy się ze zwycięzcą meczu Novak Djoković - Jannik Sinner. Tym samym jest szansa na hit z udziałem Polaka i lidera światowego rankingu. Do tej pory Hurkacz grał dwukrotnie z Djokoviciem i oba mecze przegrał - pierwszy miał miejsce w trzeciej rundzie Wimbledonu w 2019 roku (7:5, 6:7(5), 6:1, 6:4), a drugi w pierwszej rundzie French Open (6:4, 6:2, 6:2).

Gdzie i kiedy oglądać mecz Hurkacz – Evans?

Spotkanie Huberta Hurkacza z Danielem Evansem odbędzie się 14 kwietnia 2021 roku około godziny 14:30. Polak z Brytyjczykiem wyjdą na Kort Książąt jako trzeci w kolejności. Wcześniej odbędą się mecze Fabio Fogniniego z Jordanem Thompsonem oraz Diego Schwartzmana z Casperem Ruudem. Transmisja telewizyjna z meczu Polaka będzie dostępna na antenie Polsatu Sport, a w internecie spotkanie będzie możliwe do obejrzenia za pośrednictwem strony internetowej Ipla.tv. Zapraszamy do śledzenie tekstowej relacji LIVE na Sport.pl.