Ekspert zachwycony zagraniem Igi Świątek pod wielką presją. "Beautiful" [WIDEO]

Iga Świątek przegrała z Garbine Muguruzą (0:6, 4:6) w trzeciej rundzie turnieju w Dubaju, ale Polka popisała się kilkoma świetnymi zagraniami. - Pięknie. To była kombinacja kilku fajnych forhendów w wykonaniu Igi Świątek - zachwycali się komentatorzy WTA.

Iga Świątek w środowe popołudnie niestety nie awansowała do ćwierćfinału turnieju w Dubaju. Przegrała w dwóch setach z Hiszpanką Garbine Muguruzą 0:6, 4:6. W pierwszym secie Polka wygrała zaledwie jedenaście piłek, a rywalka aż 28. W drugim secie Świątek podniosła się, wygrała trzy gemy z rzędu i prowadziła 4:3.

14.02.2021, Melbourne, Iga Świątek podczas meczu z Simoną Halep  w 1/8 finału Australian Open.Iga Świątek pokonana w Dubaju! Znakomity występ Muguruzy

"Piękne zagranie Świątek"

Polka wyraźnie przegrała, ale kilka razy popisała się pięknymi zagraniami. Jedną z najładniejszych akcji meczu wygrała w drugim secie, przy stanie 3:2 i 15:0 dla Hiszpanki. Świątek zagrała w tej wymianie po serii trzech forhendów z rzędu. A ten ostatni zagrała pięknie wzdłuż linii i zdobyła punkt. Hiszpanka nawet nie ruszyła do tej piłki.

Iga ŚwiątekHitowy mecz Igi Świątek z Muguruzą. Polka odrodziła się w II secie, ale przegrała [ZAPIS NA ŻYWO]

- Piękne zagranie. To była kombinacja kilku fajnych forhendów w wykonaniu Igi Świątek - zachwycali się komentatorzy WTA. - Można zobaczyć, że Muguruza zaczęła grać krócej i Iga mogła dobiec do tej piłki i nie musiała się spieszyć - dodawali.