Rafael Nadal nie mógł uwierzyć, co zrobiła kibicka. Od razu wyleciała z trybun [WIDEO]

Podczas meczu II rundy Australian Open pomiędzy Rafaelem Nadalem a Michaelem Mmohem jedna z kibicek na trybunach wyraziła sporą niechęć do Hiszpana. Jego reakcja już podbija internet.

W drugiej rundzie Australian Open Rafael Nadal trafił na Michaela Mmoha. Pierwszy set poszedł po myśli Hiszpana, który wygrał go gładko 6:1. W drugiej partii prowadził 5:4. Nadal miał rozpoczynać kolejnego gema, ale nie mógł, bo ktoś z publiki zakłócał mecz.

Okazało się, że była to kobieta, która albo trzymała kciuki za Mmoha, albo bardzo nie lubiła Rafaela Nadala. Kamery telewizyjne wychwyciły, jak pokazuje ona środkowy palec tenisiście. Jego reakcja była bezcenna – Nadal wskazał na siebie palcem i z szerokim uśmiechem zapytał "ja?". Kiedy upewnił się, że kobieta wykonuje obraźliwy gest właśnie w stosunku do niego, tylko się roześmiał. Kobieta natomiast została wyprowadzona przez ochronę.

Cała sytuacja ani trochę nie wytrąciła go z rytmu. Zaraz po tym zaliczył trzy asy serwisowe z rzędu i wygrał drugiego seta 6:4, a potem także trzeciego (6:2).