Świątek nagle wpadła na konferencję Osaki i ją przerwała. "Jesteś tak zabawna" [WIDEO]

Iga Świątek przerwała środową konferencję prasową Naomi Osaki. Polka weszła do pomieszczenia, w którym Japonka odpowiadała na pytania dziennikarzy, a ta natychmiast zauważyła jej obecność.

Iga Świątek wygrała w środę dziewiąty kolejny mecz wielkoszlemowy z rzędu, a także dziewiąty z rzędu w dwóch setach. Tym razem pewnie pokonała Włoszkę Camilę Giorgi 6:2, 6:4. Co ciekawe, dokładnie dwa lata temu na Australian Open Polka została rozbita przez tę samą rywalkę 2:6, 0:6.

Iga Świątek przerwała konferencję prasową Osaki!

Naomi Osaka pokonała w środę Francuzkę Caroline Garcię 6:2, 6:3, także meldując się już w III rundzie Australian Open. Japonka po zakończonym meczu odpowiadała na pytania dziennikarzy w czasie konferencji prasowej. Do sali, w której trwała konferencja, weszła Iga Świątek, a Osaka natychmiast zauważyła jej obecność.

- Hej, jak się czujesz? - zaczęła Osaka. - Chciałam przerwać twoją konferencję, ale uznałam, że nie powinnam tego robić.

- Następnym razem się nie wahaj! - odpowiedziała Świątek.

- Słyszałam, że miałaś problemy z klapkami - zażartowała Japonka.

- Tak - rzuciła Świątek, śmiejąc się z obuwia, w którym pojawiła się na konferencji.

- Jesteś taka zabawna - śmiała się Osaka.

- Wiem! Gratuluję, do zobaczenia i przepraszam, że przerwałam konferencję - zakończyła Świątek.

W mediach społecznościowych błyskawicznie pojawiło się nagranie z tej sytuacji, a polska tenisistka podała je dalej z krótkim komentarzem - dobra rada: nie zakładaj klapek na konferencję prasową (będziesz wyglądać dziwnie).