Alexander Zverev odpowiada na zarzuty Szarypowej! Tenisista przeszedł do ofensywy

Alexander Zverev o oskarżeniach Olgi Szarypowej: Nie jestem taką osobą. Nie tak zostałem wychowany przez rodziców.

Olga Szarypowa, była dziewczyna Alexandra Zvereva, oskarżyła go o przemoc domową. Niemiecki tenisista zaprzeczył twierdzeniom Szarypowej. Potem pojechał na turniej Masters w Paryżu, gdzie odmawiał odpowiedzi na pytania na ten temat. Teraz zmienił podejście. Zabrał głos na konferencji przed Turniejem Mistrzów w Londynie.

Zobacz wideo Świątek wygrała Roland Garros. "Kiedyś przetrwała mentalny kataklizm"

Alexander Zverev broni się

- Wiele osób pytało mnie, dlaczego trzymam buzię na kłódkę, dlaczego nic nie powiedziałem. Chociaż bardzo żałuję, że padły te oskarżenia, muszę trzymać się pierwotnego przekonania, że są po prostu nieprawdziwe i nadal im zaprzeczać - powiedział Zverev.

Lewis Hamilton podczas Grand Prix Eifel na torze Nurburgring dwa tygodnie temu. Gdy wówczas wyrównał rekord Michaela Schumachera, syn Niemca, Mick Schumacher, dał Brytyjczykowi kask swojego ojca.Lewis Hamilton grzmi po absurdalnych treningach F1! "To przerażające. Wyrzucili pieniądze w błoto"

23-letni Niemiec to finalista tegorocznego US Open. W piątek po raz kolejny stwierdził, że zarzuty Szarypowej są bezpodstawne i nieprawdziwe. - Mieliśmy wzloty i upadki, ale sposób, w jaki nasz związek jest opisywany publicznie, nie jest taki, jakim był - dodał. - Nie jestem taką osobą. Nie tak zostałem wychowany przez moich rodziców - przyznał.

Krychowiak może stracić miejsce w reprezentacji? Powiedział, co sądzi o młodych rywalachKrychowiak może stracić miejsce w reprezentacji? Powiedział, co sądzi o młodych rywalach

- Smuci mnie, jaki wpływ mogą mieć takie fałszywe oskarżenia na sport, na wszystko wokół, a także na mnie. Naprawdę przepraszam, że uwaga przesunęła się z dala od sportu. Wszyscy kochamy grać w tenisa. Właśnie po to tu jesteśmy - zakończył Zverev, który w Londynie pierwszy mecz zagra w poniedziałek. Jego rywalem będzie Rosjanin Daniił Miedwiediew. 

Tak wygląda podział na grupy tegorocznego Turnieju Mistrzów:

Grupa Tokio 1970:

  • Novak Djoković (Serbia)
  • Daniił Miedwiediew (Rosja) 
  • Alexander Zverev (Niemcy)
  • Diego Schwartzman (Argentyna)

Grupa Londyn 2020:

  • Rafael Nadal (Hiszpania)
  • Dominic Thiem (Austria)
  • Stefanos Tsitsipas (Grecja)
  • Andriej Rublow (Rosja)