Niespodzianka! Hurkacz pokonał Kubota w polskim meczu! Zagra w finale turnieju debla w Paryżu

Hubert Hurkacz i Felix Auger-Aliassime zagrają w finale turnieju debla ATP Masters 1000 w Paryżu! Para pokonała w polskim meczu parę Kubot/Melo 6:2, 1:6, 10:5!

Pierwszy set polskiego meczu turnieju debla w paryskiej hali Bercy był bardzo wyrównany. Para Auger-Aliassime/Hurkacz wykorzystała dwie szanse na przełamanie przy stanie 3:2 i 5:2, co sprawiło, że wygrali pierwszą partię i objęli prowadzenie w całym meczu. 

Zobacz wideo Jeden udany transfer Legii i jedno wielkie rozczarowanie. "On Legii w tym sezonie raczej nie pomoże"

Wyrównany pierwszy set, dominacja Kubota i Melo w drugim

Po powrocie na kort w drugiej odsłonie spotkania dominowała para Kubot/Melo. Przełamanie pojawiło się już w pierwszym gemie, a później Hurkacz i Auger-Aliassime ugrali tylko jednego gema. Kubot i Melo wykorzystali drugą piłkę setową i wyrównali na 1:1 w całym meczu. Doszło do tie-breaka. 

Olga Szarypowa"Mówił: Jesteś nikim. Ja mam sukcesy i pieniądze. Nie chciałam żyć". Wstrząsające wyznania Szarypowej

W ostatecznej rozgrywce pomiędzy obiema parami pewniej wyglądał Auger-Aliassime/Hurkacz. W pierwszych pięciu wymianach dwukrotnie przełamała rywali i prowadziła 4:1. Później nadeszło kolejne przełamanie serwisu przeciwników. Kubot i Melo nie mieli jak odegrać się Hurkaczowi aż do stanu 8:2. Wtedy odrobili jedno przełamanie i rozpoczęli serię trzech zdobytych punktów - zrobiło się 8:5. Kolejną piłkę przy swoim serwisie wygrali już jednak rywale. 

Wielkie osiągnięcie Novaka Djokovicia! Wyrównał wyczyn legendy i swojego idolaWielkie osiągnięcie Novaka Djokovicia! Wyrównał wyczyn legendy i swojego idola

Hurkacz lepszy od Kubota i zagra w finale turnieju w Paryżu!

Hurkacz i Auger-Aliassime wykorzystali pierwszą piłkę meczową i wygrali tie-breaka 10:5, a cały mecz 2:1! To niespodzianka, bo para Kubot/Melo na paryskim turnieju była rozstawiona z "4", a to drugi z Polaków zagra w finale! Ich rywalami będą zwycięzcy meczu Melzer/Roger-Vasselin - Pavic/Soares, który zaplanowano na sobotę o godzinie 18:00. 

Więcej o: