Agnieszka Radwańska zaskoczyła fanów. Imponujące. "Zastanawiam się"

Agnieszka Radwańska wróciła na kort. W mediach społecznościowych opublikowała nagranie z ostatniego treningu, na którym była z Jerzym Janowiczem oraz Martą Domachowską.

Agnieszka Radwańska zakończyła sportową karierę w listopadzie 2018 roku, a od lipca 2020 roku jest szczęśliwą mamą. Teraz, kilka miesięcy po porodzie, wróciła na kort i wzięła udział w treningu z Jerzym Janowiczem oraz Martą Domachowską.

Zobacz wideo Finał turnieju wielkoszlemowego jak zwykłe zawody? "Jeżeli w poprzednich meczach działały pewne rutyny, to dlaczego robić coś innego"
Tak piłka chodziła, że zastanawiam się czy nie wrócić? No i sparingpartner pierwsza klasa

- napisała na Instagramie Agnieszka Radwańska

 

Agnieszka Radwańska wróciła na kort

Nagranie Radwańskiej wywołało euforię wśród jej fanów. W komentarzach czytamy: "Czekamy na ciebie, królowo!", "Wracaj!!!", "Proszę, wróć". Wideo skomentowała także tenisistka Belinda Bencic: "I nadal nie przegapisz piłki".

Agnieszka Radwańska zakończyła sportową karierę ze względu na problemy zdrowotne. W swojej karierze wygrała 20 turniejów WTA, dwa ITF oraz dotarła do finału Wimbledonu w 2012 roku, gdzie przegrała z Sereną Williams (1:6, 7:5, 2:6). 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.