Wygrana Huberta Hurkacza! Przed Polakiem jeszcze jeden mecz turnieju w USA

Hubert Hurkacz wygrał mecz z JC Aragonem 4:0, 2:4, 4:3 (7:2) i powalczy o piąte miejsce w turnieju pokazowym Altec Stylsinger Tennis Exhibition z Mackenziem McDonaldem.

Polak najpierw grał w głównej drabince amerykańskiego turnieju, ale po porażce z Brandonem Nakashimą w ćwierćfinale Hurkaczowi pozostała walka o miejsca 5-8. We wtorek wygrał pierwszy mecz tej fazy rozgrywek.

Hubert Hurkacz walczy o piąte miejsce tenisowego turnieju w USA

Pokonał w nim JC Aragona 4:0, 2:4, 4:3 (7:2). Amerykanin to 275. zawodnik rankingu ATP. Zwycięstwo Hurkacza dało mu miejsce w bezpośrednim spotkaniu o piąte miejsce w turnieju.

Zagra w nim z Mackenziem McDonaldem. Początek spotkania pomiędzy Polakiem klasyfikowanym na 29. miejscu rankingu ATP i Amerykaninem z 271 pozycji zaplanowano na 18:00 polskiego czasu w środę. Do późnych godzin wieczornych we wtorek zostaną rozstrzygnięte półfinały rozgrywek. Zwycięzcę turnieju Altec Stylsinger Tennis Exhibition poznamy po spotkaniu Huberta Hurkacza i meczu o trzecie miejsce.