Legenda tenisa nazwała Kyrgiosa szczurem. "Jest większym pączkiem, niż myślałem"

Legenda tenisa, Boris Becker nazwał Nicka Kyrgiosa "szczurem", po tym jak ten krytykował jego rodaka Alexa Zvereva za łamanie kwarantanny, którą Niemiec miał przejść po turnieju Adria Tour. - Jest większym pączkiem, niż myślałem - napisał w odpowiedzi Beckerowi Australijczyk.

Alexander Zverev jest jednym z niewielu uczestników turnieju Adria Tour organizowanego przez Novaka Djokovicia, którzy nie zostali zakażeni koronawirusem. Niemiec miał jednak przebywać na dwutygodniowej kwarantannie, a w mediach społecznościowych opublikowano filmiki z imprezy, na której się pojawił. - Jak można być takim egoistą? - krytykował zawodnika na Twitterze Nick Kyrgios

Kyrgios skrytykował Zvereva, a Becker nazwał go "szczurem"

Australijczyka po negatywnych wpisach o Zverevie zaczepiła legenda tenisa, Boris Becker. - Nie lubię takich szczurów. Ktokolwiek, kto obgaduje swoich kolegów ze świata sportu, nie zostanie moim przyjacielem. Spójrz sobie w lustro i myśl, że jesteś od nas lepszy - napisał do Kyrgiosa Niemiec. Ten odpowiedział: Boże, Boris. Przecież nie próbuję nikogo wepchnąć pod autobus. Pandemia to poważna sprawa i jeśli ktoś zachowuje się tak idiotycznie jak Alex, to dostanie mu się za to. Proste. 

Kyrgios: "Boris Becker jest większym pączkiem, niż myślałem"

Becker w kolejnym tweecie znów nazwał Kyrgiosa "szczurem". - Dziwny tok rozumowania, mistrzu. Po prostu uważam na ludzi - odpowiadał zawodnik. Później napisał jeszcze: Boris Becker jest większym pączkiem, niż myślałem. - Śmieszny z ciebie koleś. Jak tam na końcu świata, stosujecie się do zaleceń? - ripostował Becker. - W porządku, ale nie graj teraz mojego kumpla, bo ktoś kazał ci usiąść - wskazywał Kyrgios. 

Becker sześciokrotnie zwyciężał w turniejach wielkoszlemowych w singlu - trzy razy wygrywał na Wimbledonie, dwa razy w Australian Open i raz podczas US Open. Zakończył karierę w czerwcu 1999 roku, od 2013 do 2016 roku był trenerem Novaka Djokovicia. Nick Kyrgios to aktualnie 40 rakieta świata według rankingu ATP. Największym osiągnięciem Australijczyka jest ćwierćfinał Wimbledonu z 2014 i Australian Open z 2015 roku. 

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Agora SA