"Nie mogę znieść ich widoku". Rosyjska tenisistka atakuje piłkarzy

Rosyjska tenisista Daria Kasatkina oskarża piłkarzy: Są żałośni i aroganccy. Była numer 10 światowego rankingu nie rozumie, dlaczego piłkarze zarabiają tak wielkie pieniądze.

Zaskakujące wypowiedzi rosyjskiej tenisistki Darii Kasatkiny, która zaatakowała piłkarzy w swoim kraju. Twierdzi, że nie może znieść ich zachowania i zastanawia się, dlaczego zarabiają tak wielkie pieniądze. 

Zobacz wideo "Tenis zawodowy będzie jednym z ostatnich sportów, które ruszą"

Rosyjska tenisistka krytykuje piłkarzy: Są żałośni i aroganccy

23-letnia tenisistka, aktualna numer 66. w rankingu WTA, wielokrotnie deklarowała, że jest fanką piłki nożnej, a szczególnie Barcelony. Jednak pomimo swojej pasji do sportu nie wahała się skrytykować faktu, że wielu piłkarzy jej zdaniem pobiera zbyt wysokie pensje. 

- Piłkarze są żałośni i aroganccy - stwierdziła Kasatkina, dodając, że "nie wszyscy". - Ale nie lubię tych w Rosji. Nie mogę znieść widoku, jak się zachowują, jak się prezentują - powiedziała o swoich rodakach w rozmowie z dziennikarką sportową Marią Komandnają za pośrednictwem Instagram Live.

Rosjanka dodała, że są piłkarze, którzy jej zdaniem zasługują na wielkie zarobki. Wymieniła w tym miejscu Leo Messiego i Cristiano Ronaldo. Podkreśliła, że nie identyfikuje się z zachowaniem większości piłkarzy, które uważa za nieodpowiednie. Nie podała jednak konkretnych przykładów zachowań, które krytykuje.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .