Polski tenisista zaręczył się z Miss Polski. Ależ okoliczności!

Polski tenisista, Łukasz Kubot zaręczył się z Miss Polski z 2015 roku, Magdaleną Bieńkowską. Do tej pory sportowiec ukrywał swój związek, ale jego narzeczona opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym ujawniła, że Kubot się jej oświaczył.

Bieńkowska spędzała z Kubotem jego urodziny w Sydney. Tenisista oświadczył się Miss Polski z 2015 roku podczas spaceru na tle słynnego Opera House. Dziewczyna przyjęła jego oświadczyny i opublikowała wspólne zdjęcie na Instagramie, czym ujawniła ich związek. 

Zobacz wideo Top 3 błędy, kiksy, wpadki. Sezon 2019/20 [ELEVEN SPORTS]

Łukasz Kubot oświadczył się Magdalenie Bieńkowskiej

Do tej pory para nie publikowała wspólnych zdjęć. Bieńkowska i Kubot rzadko opowiadali o swoim życiu prywatnym. Tenisista był w 2014 roku zaręczony z Katarzyną Piter, ale ich związek się rozpadł. Kilka lat po tytule Miss Polska została drugą wicemiss Miss Supernational. 

 

Łukasz Kubot to zwycięzca turniejów Australian Open z 2014 i Wimbledonu z 2017 roku w grze podwójnej. 38-letni tenisista był także ćwierćfinalistą Wimbledonu cztery lata wcześniej w singlu, gdy przegrał w bezpośrednim meczu z Jerzym Janowiczem. Przez cztery miesiące - od stycznia do maja 2018 roku był liderem rankingu deblistów ATP. 

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.