Odważna sesja Dominiki Cibulkovej dla "Grade Magazine". Słowaczka pokazała zdjęcia

Dominika Cibulkova udostępniła na Instagramie zdjęcie z odważnej sesji zdjęciowej dla Grade Magazine. Tenisistka, która jest w ciąży ma na sobie jedynie płaszcz.

Dominika Cibulkova w listopadzie ubiegłego roku postanowiła zakończyć karierę sportową. Wpływ na to miało wiele czynników, jednak jej decyzja nie zaskoczyła nikogo, bowiem z każdym miesiącem grała coraz gorzej, aż znalazła się na 315. miejscu rankingu WTA. Największe sukcesy odniosła w 2016 roku, gdy wygrała kończący sezon Turniej Mistrzyń. W tamtym roku triumfowała także w Katowicach, Eastbourne i Linzu. W całej karierze wygrała osiem imprez głównego cyklu WTA. Była także m.in. w finale Australian Open 2014 i w półfinale Roland Garros 2009. 

Zobacz wideo "Tenis zawodowy będzie jednym z ostatnich sportów, które ruszą"

Słowaczka słynie z odważnych zdjęć, którymi dzieli się w mediach społecznościowych ze swoimi fanami. Tym razem Cibulkova, która jest obecnie w ciąży, udostępniła na Instagramie fotografię w samym płaszczu. Wcześniej słowacka tenisistka pokazała zdjęcie z innej sesji, podczas której miała na sobie jedynie sukienką, zakrywającą ciało od pasa w dół.

 
 
 

Wielka rywalka Radwańskiej

Cibulkova toczyła bardzo zacięte pojedynki z Agnieszką Radwańską. Polka wygrała siedem z nich, a Słowaczka sześć. Najboleśniejszy dla Radwańskiej był ich mecz z 2013 roku, gdy w finale w Sydney Cibulkova nie oddała jej nawet gema, wygrywając 6:0, 6:0. Ostatnie ich spotkanie wygrała krakowianka. Rozegrane zostało w 1/16 Wimbledonu 2016, a Radwańska triumfowała 6:3, 5:7, 9:7.

Przeczytaj także:

Więcej o: