Sport.pl

To koniec jednego z najbardziej burzliwych związków w świecie sportu. "Zostaw mnie"

Anna Kalinskaja zerwała z Nickiem Kyrgiosem. Rosyjska tenisistka poinformowała o tym na Instagramie. - Nie, nie spotykam się z nim. Zerwaliśmy. Nie jesteśmy też przyjaciółmi - napisała 21-letnia tenisistka.

To był burzliwy związek, jeden z najbardziej burzliwych w świecie sportu. Para co chwila zrywała, wracała do siebie i tak w kółko. Nie brakowało również publicznych kłótni. - Zostaw mnie w spokoju - pisała Kalinskaja do Kyrgiosa. Ale teraz to koniec, Rosjanka twierdzi, że definitywny.

- Nie, nie spotykam się z nim. Zerwaliśmy. Nie jesteśmy też przyjaciółmi. Wiem, że jesteś jego fanem, ale nie zamierzam o nim rozmawiać - napisała Anna Kalinskaja na Instagramie. W innym wpisie powtórzyła wiadomość, którą już wcześniej przekazała australijskiemu tenisiście. - Zostaw mnie - napisała pod tym zdjęciem:

Anna Kalinskaja ma 21 lat. Zajmuje 95. miejsce w rankingu WTA.

Nick Kyrgios ma 25 lat. Zajmuje 45. miejsce w rankingu ATP.

Więcej o:
Komentarze (47)
To koniec jednego z najbardziej burzliwych związków w świecie sportu. "Zostaw mnie"
Zaloguj się
 • helvetik

  Oceniono 28 razy 28

  Powiniście połączyć siły z Plotkiem i stworzyć wspólny dział. Sprlotek albo Sportek (czyt. z portek)

 • euzjebusz

  Oceniono 16 razy 10

  Na śniadanie zjadłem kanapkę z salami i szynką. Na obiad w pracy - zupka chińska bo mało czasu, a i specjalnie głodny też nie byłem. Na obiad w domu - pierś z kurczaka w sosie śmietanowo-ziołowym i ryż. Na kolację parówki i kawałek kiełbasy toruńskiej na ciepło z sosem barbecue. W ciągu dnia wypiłem dwie kawy, kupę robiłem rano.

 • pegaz751

  Oceniono 6 razy 6

  To bardzo ważna informacja. Taka na jedynkę. Kolejny dowód na to że rezygnacja z płacenia abonamentu była dobrą decyzją.

 • extrafresh

  Oceniono 8 razy 6

  Dzięki!
  W końcu coś o sporcie!

 • leonfettel

  Oceniono 8 razy 6

  Kogo obchodzi ten niezrownowazony idiota

 • spyderman2

  Oceniono 5 razy 5

  ponoć TW jarosław Balbina chce zerwać z mariuszem totalnym płaszczakiem i wejść w uczucie ze zdradkiewiczem co robi rozpierduche w sądzie najwyższym. młodszy no i chętnie zakłada damską pidżame z pończochami na pasie. jedyny minus że lubi przyćpać a jarosław tego nie lubi. miłość jest trudna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX