Hubert Hurkacz wraca na kort! Gdzie i kiedy obejrzeć mecz Polaka? Transmisja TV

Hubert Hurkacz wraca do gry na prawdziwym korcie! Polski tenisista weźmie udział w rozpoczynającym się w piątek UTR Pro Challenge Florida w Stanach Zjednoczonych. Gdzie obejrzeć transmisję z turniejowych spotkań zawodnika?

Pandemia koronawirusa trwa. W niektórych krajach zwalnia, ale w niektórych atakuje z coraz większą siłą. Jednym z państw, najbardziej dotkniętych przez chorobę są Stany Zjednoczone. Nie przeszkodzi to jednak w rozegraniu turnieju tenisowego UTR Pro Match Series w West Palm Beach na Florydzie, w którym udział weźmie m.in. Hubert Hurkacz.

Zobacz wideo Top 6 goli polskich napastników w sezonie 19/20 [ELEVEN SPORTS]

Hubert Hurkacz zagra w turnieju w USA! Transmisje w TV

Początkowo w turnieju miał wystąpić ósmy zawodnik świata Matteo Berrettini, ale Włoch wycofał się z powodu kontuzji i jego miejsce zajął Hurkacz. W Saddlebrook miał okazję trenować m.in. z Marcelo Melo i braćmi Zverev, ale nawet najlepszy trening nie zastąpi rywalizacji turniejowej, choćby tej o charakterze pokazowym. - Na pewno cieszę się, że mogę zmierzyć się z kilkoma zawodnikami z czołówki. Nie jest to turniej rangi ATP, ale myślę, że przez jakiś czas właśnie tak może wyglądać rywalizacja tenisistów - mówił Hurkacz w niedawnej rozmowie ze Sport.pl.

Polak rozegra cztery mecze. W piątek i sobotę tenisiści zagrają w systemie "każdy z każdym", a w niedzielę czeka nas finał i mecz o trzecie miejsce. Rywalami polskiego tenisisty będą Reilly Opelka, Tnnys Sandgren i Tommy Paul. 

W pierwszym ze spotkań Polak zmierzy się z Paulem. Początek meczu przewidziano na godzinę 18:00 czasu polskiego. Transmisje z turnieju UTR Pro Challange Florida przeprowadzi Polsat Sport.

Przeczytaj także: