Hubert Hurkacz wraca na kort! Transmisje meczów w polskiej telewizji

Hubert Hurkacz wraca na kort! I to na kort prawdziwy, nie wirtualny. Polski tenisista weźmie udział w rozpoczynającym się w piątek turnieju UTR Pro Challenge Florida w Stanach Zjednoczonych. Transmisje meczów turnieju przeprowadzi Polsat Sport.

Pandemia koronawirusa trwa. W niektórych krajach zwalnia, ale w niektórych atakuje z coraz większą siłą. Jednym z państw, najbardziej dotkniętych przez chorobę są Stany Zjednoczone. Nie przeszkodzi to jednak w rozegraniu turnieju tenisowego UTR Pro Match Series w West Palm Beach na Florydzie, w którym udział weźmie m.in. Hubert Hurkacz.

Zobacz wideo Porównujemy Huberta Hurkacza i Kamila Majchrzaka. Kto ma większy talent?

Hubert Hurkacz wraca na kort! Mecze transmitowane w TV

UTR Pro Match Series to turniej zorganizowany na prywatnym korcie na Florydzie. Rywalizacja, która nie będzie zaliczana do żadnych rankingów, rozpocznie się od piątku, a spotkania będą przeprowadzane z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa. Na kortach poza zawodnikami przebywać będzie jedynie sędzia, dodatkowo każdy gracz będzie miał osobny zestaw piłek.

Niezależnie od tego, jak podczas turnieju zaprezentuje się Hurkacz, wiadomo, że rozegra cztery spotkania. W piątek i sobotę zawodnicy będą grać w systemie każdy z każdym. W niedzielę rozegrane zostanie spotkanie o 3. miejsce, a także finał. Rywalami polskiego tenisisty będą Reilly Opelka, Tnnys Sandgren i Tommy Paul.

Transmisje meczów UTR Pro Challange Florida przeprowadzi Polsat Sport.

Przeczytaj także: 

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .