Białoruska tenisistka znowu prowokuje fanów. Rozebrała się z okazji urodzin. "To nie żart"

"22... To nie żart" - napisała Aryna Sabalenka, 11 rakieta w rankingu WTA, która we wtorek obchodzi 22. urodziny. Z tej okazji postanowiłą znowu sprowokować swoich fanów, zamieszczając w mediach społecznościowych zdjęcie w... samych jeansach.

- Staram się walczyć, ponieważ mój ojciec chciał, bym została numerem jeden na świecie. Robię to dla niego, co pomaga mi być teraz silną - mówiła Aryna Sabalenka kilka miesięcy temu o zmarłym ojcu, Siergieju, który zaszczepił jej miłość do tenisa. Na razie jednak Białoruska nie prezentuje się na kortach, a w mediach społecznościowych, gdzie wstawiła właśnie kolejną gorącą fotkę z rozbieranej sesji, którą dzieliła się z internautami już miesiąc temu. Tym razem zrobiła to z okazji swoich 22. urodzin. - "22... To nie żart" - napisała Biiałoruska pod zdjęciem, na którym pozuje na krześle z różą i w samych jeansach.

Zobacz wideo Świątek-Kubot to para na medal w Tokio?

Zaczęło się od przejażdżki samochodem

Sabalenka to w tej chwili 11. rakieta w rankingu WTA. 22-latka z Mińska ma ogromny talent, świetne warunki fizyczne, gra stylowo, ale nie zawsze radzi sobie z presją. Do tej pory wygrała turnieje w Bombaju, New Haven, Wuhan, Shenhen i ostatnio w Dosze, gdzie triumfowała pod koniec lutego, pokonując w finale Czeszkę Petrę Kvitovą.

- Pewnego dnia tata wiózł mnie samochodem i zobaczył korty. Zabrał mnie na nie, spodobało mi się i tak się zaczęło - mówiła parę lat temu Sabalenka w jednym z wywiadów. Siergiej Sabalenka, były hokeista, zmarł w listopadzie 2019 roku.

 

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o: