Eugenie Bouchard organizuje kolejną randkę. Licytacja trwa, imponująca oferta

22 tysiące dolarów. Tyle w tej chwili wynosi cena za spotkanie z Eugenie Bouchard, finalistką Wimbledonu z 2014 roku.

Eugenie Bouchard nadal nie może zdecydować się czy woli być tenisistką, czy celebrytką. 26-letnia Kanadyjka włączyła się niedawno w pomoc na rzecz służby zdrowia, urządzając licytację randki ze sobą. Zwycięzca za spotkanie z tenisistką zapłacił 4 tys. dolarów. Później Bouchard zaprosiła fanów do gry w Tennis World Tour, ale chętnych było tak wielu, że nie wytrzymała jej konsola PlayStation. 

Zobacz wideo

Wyjątkowe spotkanie z Bouchard

Randkowanie z fanami, a przy okazji pomaganie potrzebującym, tak spodobało się Bouchard, że założyła właśnie kolejną licytację. Tym razem aukcja rozpoczęła się od 2,5 tys. dolarów, ale ta kwota już została wielokrotnie przebita, bo na niespełna dwa tygodnie przed końcem aukcji znalazł się chętny, który za spotkanie z Bouchard jest gotowy zapłacić 22 tys. dolarów!

Ale to będzie wyjątkowe spotkanie, bo kanadyjska tenisistka - w ramach światowej akcji All In Challenge (mającej na celu zebranie pieniędzy na rzecz czterech największych organizacji pomocowych, które przekażą je bankom żywności na terenie Stanów Zjednoczonych) - oferuje zwycięzcy nie tylko wspólną kolację, ale także opłacone loty za podróż na jeden z turniejów, w którym weźmie udział (od US Open i French Open po Wimbledon i Australian Open).

Szczęśliwiec będzie mógł zasiąść tuż przy korcie. A na spotkanie może przylecieć z jeszcze jedną osobą towarzyszącą. Otrzyma również pamiątkową rakietę i trampki sygnowane przez kanadyjską piękność.

Bouchard brała już udział w podobnych akcjach. Trzy lata temu spotkała się z kibicem, który obstawił zwycięstwo New England Patriots nad Atlanta Falcons w finale Super Bowl. Szczęśliwcem okazał się John Goehrke.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: