Tsitsipas wykręcił chamski numer Kyrgiosowi. "Absolutny idiota. Nie mogę nic robić"

Stefanos Tsitsipas postanowił zażartować z Nicka Kyrgiosa i udostępnił jego numer telefonu na Instagramie. Australijczyk otrzymał setki wiadomości. Kyrgios w rewanżu nazwał Tsitsipasa idiotą.

Stefanos Tsitsipas udostępnił w poniedziałek na swoim Instagramie zdjęcie z napisem "zadzwoń do mnie" i numerem telefonu. Postanowił jednak przy okazji zażartować z Nicka Kyrgiosa - bo numer widoczny na zdjęciu należał do Australijczyka, który otrzymał setki telefonów i wiadomości SMS, także z okazji swoich urodzin.

Zobacz wideo Iga Świątek: Decyzja French Open zdziwiła mnie i zaskoczyła świat tenisa

Kyrgios dość szybko zorientował się, kto wykręcił mu taki żart i postanowił mu odpowiedzieć za pomocą Instagrama. - Jesteś absolutnym idiotą. Wszyscy przestańcie do mnie dzwonić! - napisał pod oryginalnym postem, dodając serię roześmianych emoji.

 

Z kolei na własnym Stories poprosił fanów, aby przestali wysyłać do niego wiadomości, bo psują mu telefon. - Rozumiem, że dziś są moje urodziny, ale proszę. Przestańcie do mnie dzwonić. Nie mogę nawet odtwarzać muzyki, nie mogę nic robić - przekazał Kyrgios. Z kolei Tsitsipas na własnym Stories udostępnił to samo zdjęcie, jednak z napisem "przestańcie dzwonić do Nicka". Na niewiele się to jednak zdało.

Przeczytaj także: