Rosyjska tenisistka poszła chyba o krok za daleko. Bardzo niepokojące nagranie [WIDEO]

Wspólne mycie zębów, karmienie śniadaniem, nalewanie herbaty, czułe głaskanie i przykrywanie kocykiem. Daria Kasatkina, zwyciężczyni juniorskiego French Open z 2014 roku, nagrała dziwny filmik, w którym główną bohaterką jest ona i... rakieta tenisowa.

Żyjemy w czasach kwarantanny, jesteśmy zamknięci w domach. Słowem: jest ciężko. I rozumiemy, że sportowcy wrzucają filmy, jak w kuchni patelnią podbijają tenisową piłkę albo że tak, jak Iga Świątek zakładają dziwny strój, wychodzą na balkon i odbijają piłkę o ścianę, podejmując tym samym wyzwanie rzucone przez wielkiego Rogera Federera.

Zobacz wideo Iga Świątek: Decyzja French Open zdziwiła mnie i zaskoczyła świat tenisa

Wygląda dość niepokojąco, nieprawdaż?

Ale tego filmu nie jesteśmy w stanie do końca zrozumieć. Jego bohaterka, 22-letnia Daria Kasatkina, zwyciężczyni juniorskiego French Open z 2014 roku, podzieliła się nim m.in. na swoim Instagramie. - Tylko w ten sposób spędzamy teraz czas razem - podpisała nagranie Rosjanka, na którym z posępną miną, wyraźnie przygnębiona wykonuje kolejne czynności domowe. A wszystko w towarzystwie tenisowej rakiety, z którą myje zęby, karmi ją śniadaniem, nalewa herbaty, czule głaszcze na kanapie i przykrywa kocykiem, a także śpi z nią w łóżku. Zresztą zobaczcie sami:

 

Kasatkina prosi o wsparcie WTA

Kasatkina to w tej chwili 66. rakieta w rankingu WTA. W niedawnej rozmowie z rosyjską stacją Match TV zaapelowała do największej organizacji kobiecego tenisa o wsparcie. - Wszystkie tenisistki chciałyby otrzymać jakieś rekompensaty, formę pomocy, ponieważ siedzimy teraz w domach i niczego nie dostajemy. Rozumiem, że to jest trudny temat dla WTA, bo sponsorzy również tracą pieniądze, ale gdyby udało się nas wesprzeć, byłybyśmy naprawdę bardzo wdzięczne - powiedziała Kasatkina, która przebywa teraz w Barcelonie.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o: