Sport.pl

"Iga Świątek może wygrać Wielkiego Szlema. To jest element, nad którym musi pracować"

Jakie szanse ma Iga Świątek na wygranie turnieju wielkoszlemowego i nad jakim elementem musi pracować, by na stałe wbić się do światowej czołówki? Dowiesz się tego z poniższego materiału wideo:

Więcej o:
Komentarze (31)
"Iga Świątek może wygrać Wielkiego Szlema. To jest element, nad którym musi pracować"
Zaloguj się
 • nemo1946

  Oceniono 9 razy 9

  Pamiętam sprzed lat jak mówił p.Tomaszewski,że wielki szlem to wygranie 4 największych turniejów /Australia,USA,Francja,Anglia/ w jednym roku kalendarzowym....to był wyczyn i Wielki Szlem.

 • andrzej.duxa

  Oceniono 7 razy 7

  "Iga Świątek może wygrać Wielkiego Szlema."

  brednie

 • michalina.brzeska

  Oceniono 5 razy 5

  Z tytułu wynika, że dorównałaby Steffi Graf, no no, nieźle, bo nawet Serena Williams ma tylko nieklasycznego. Będzie trudno, ale w sumie szanse ma. Jak każda:). Na razie udało się to tylko trzem, ale czemu Iga nie miałaby być czwartą? No dobra, wiem że chodzi tylko o pojedynczy turniej... Radwańska też w oczach naszych dziennikarzy i ekspertów należała do najlepszych zawodniczek świata i zawsze miała szansę na wygranie turnieju wielkoszlemowego. Jak każda inna zawodniczka, ma się rozumieć. Szanse mają to do siebie, że są bardzo demokratyczne, natomiast zwycięstwa odwrotnie.

 • aerofan

  Oceniono 5 razy 5

  Może wygrać Wielkiego Szlema, czy któryś z turniejów wielkoszlemowych ? Bo to jakby delikatna różnica jest.

 • P L

  Oceniono 4 razy 4

  Ja też mogę wygrać. Ale nie wygram, pewnie dlatego że nie gram w tenisa.

 • js08836

  Oceniono 6 razy 4

  Kto to pisze ? Każda ma szansę. Radwańska miała aż 49 szans i żadnej nie wykorzystała w jej zwycięstwo wróżyli najbardziej znani eksperci tenisa z Fibakiem na czele. I. Świątek jak na razie marnuje siły w głupawym Fed Cup narażając się przy okazji na kontuzje. Inne grają, tylko Świątek nie gra. Jej występ dopiero w Indian Wells. A tatuś narzeka że Córka nie zagra Madrycie bo w tym czasie ma maturę i jej występ w Tokio, jest niepewny. Przypomnę, do turnieju w USA rozgrywane jest 12 innych turniejów i w żadnym z nich nie gra Świątek. Dlaczego wiec nie gra i nie zbiera punktów potrzebnych do występu w Tokio ? Czy mam wymienić długą listę tych turniejów ?

 • helwiusz

  Oceniono 3 razy 3

  Zanim Iga cokolwiek osiągnie, redaktorzy z Czerskiej wypiją z niej całą krew.

 • kisssmyass

  Oceniono 3 razy 3

  przestańcie dmuchać w ten balonik bo się okaże że znowu ktoś jest pijany i snuje dyrdymały.....

 • mysl.iwy

  Oceniono 3 razy 3

  Pewnie, że może nie ma przeciwko temu przeszkód prawnych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX