Sport.pl

Świątek już gra na poziomie czołówki światowej. Napsuje sporo krwi rywalkom z pierwszej dziesiątki

To był bardzo dobry sezon w wykonaniu Igi Świątek. Wystarczy popatrzeć na jej dokonania rankingowe - mówi Adam Romer z magazynu Tenisklub.
Zobacz wideo

Iga Świątek zakończyła sezon, a my zadajemy sobie pytanie, czy zawodniczka spełniła oczekiwania? Czy wyniki, które osiąga są na miarę czołówki światowej? Adam Romer jest przekonany, że Iga już się w niej znajduje:  – Jest drugą reprezentantką Polski, która znalazła się na takim poziomie turnieju wielkoszlemowego. Przed nią udało się to tylko Radwańskiej  – mówił. Czy Idze Świątek uda się zdobyć medal olimpijski i co zawodniczka może zrobić, by osiągać jeszcze więcej?

Więcej o:
Komentarze (17)
Świątek już gra na poziomie czołówki światowej. Napsuje sporo krwi rywalkom z pierwszej dziesiątki
Zaloguj się
 • patryk0146

  Oceniono 3 razy 3

  czołówki światowej? polscy komentatorzy są naprawdę zabawni. Szkoda, że wielu baranów, którzy nie potrafią ocenić tego co widzą, potem powtarza te pierdoły. Dotychczasowe zderzenie się Igi z czołówką światową, kończyło się dla niej w zdecydowanej większości kompromitacją.

 • filipiak48

  Oceniono 5 razy 3

  No słabo, słabo... a mogła już zostać papieżem, albo prezydentem Trumpem ;) Puknijcie się trochę w czachę.

 • art999

  Oceniono 7 razy 3

  Wiele tenisistek w jej wieku miało konkretne osiągnięcia. Wygrywały turnieje albo przechodziły co najmniej do półfinałów. A ta panna, choć tenisowo uzdolniona, będzie wiecznie młodą, dobrze zapowiadającą się tenisistką, bo "ona ma jeszcze czas" :)

 • mer-llink

  Oceniono 5 razy 1

  Panno Igo, proszę spokojnie robić swoje. I trzymać z daleka od siebie besserwisserów, takich różnych romanów, fibaków i inne persony.

 • krzy-czy

  Oceniono 1 raz 1

  matulu!!!!!!
  chwalom nas!!!!!!!!

 • plobywatel

  Oceniono 2 razy 0

  Że, o co chodzi. Świątek się psuje?

 • norge

  Oceniono 10 razy -4

  Coś od przeszło miesiąca cisza o Iguni, gra Linette, Kawa, a Igunia liczy dulary.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX