Nietypowe podziękowanie po meczu tenisa. "Najlepszy uścisk dłoni, jaki widziałam"

Niecodzienne było zachowanie Chrisa Eubanksa i Noaha Rubina po meczu 1. rundy tenisowego challangera w Cary. Przegrany Eubanks nie podziękował Rubinowi za mecz, a w żartach odepchnął go. - Najlepszy uścisk dłoni, jaki kiedykolwiek widziałam - napisała tenisistka Kristie Ahn.
Zobacz wideo

W 1. rundzie tenisowego challangera w amerykańskim Cary zmierzyli się reprezentanci gospodarzy Chris Eubanks (188. ATP) i Noah Rubin (175. ATP). Wygrał ten drugi 6:4, 6:7(3), 7:6(5). Po ostatniej piłce obaj tenisiści podeszli do siatki, by tradycyjnie podziękować sobie za mecz, ale w tym momencie doszło do niecodziennej sytuacji. Zawodnicy nie podali sobie bowiem rąk. W zamian za to przegrany Eubanks, dotykając twarzy Rubina, odepchnął go.

"Najlepszy uścisk dłoni"

Zachowanie to z pozoru wydawać może się dziwne i nietypowe dla kortów tenisowych. Obaj tenisiści są jednak przyjaciółmi i uśmiechem pożegnali się po meczu. - To najlepszy uścisk dłoni, jaki kiedykolwiek widziałam - napisała amerykańska tenisistka, Kristie Ahn, komentując zachowanie rodaków.

Rubin na Instagramie odniósł się do meczu ze swoim przyjacielem. - Mogą mówić codziennie o problemach systemu tenisowego, ale za to kochamy tenis. Rywalizacje i przyjaźnie będziemy pamiętać, gdy będziemy mieli 70 lat - napisał. Eubanks odpowiedział mu w swoim stylu: Prawdziwie cię nienawidzę. 

Więcej o: