Iga Świątek - Caroline Wozniacki. Transmisja meczu II rundy Rogers Cup w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo

We wtorek Iga Świątek szybko zakończyła mecz z Ajlą Tomljanović, bowiem rywalka Polki skreczowała. W II rundzie Rogers Cup 18-letnia tenisistka zmierzy się z Caroline Wozniacki, 18. zawodniczką światowego rankingu i zwyciężczynią Australian Open z 2018 r. Transmisję tego spotkania obejrzymy w otwartym kanale.

Mecz I rundy rozgrywanego w Toronto Rogers Cup między Igą Świątek (65. miejsce w rankingu WTA) i Alją Tomljanović (45.) zakończył się zaledwie po 22 minutach. Rywalka Polki skreczowała bowiem przy stanie 4:1. W kolejnej fazie turnieju polską tenisistkę czeka arcytrudne zadanie, bowiem jej rywalką będzie Caroline Wozniacki, 18. zawodniczka światowego rankingu i triumfatorka Australian Open (2018 r.). 

Iga Świątek to jedna z wielkich nadziei polskiego tenisa. Eksperci chwalili występ 18-latki w tegorocznym French Open

Zobacz wideo

Dunka polskiego pochodzenia triumfowała w turniejach WTA aż 30-krotnie, w tym 5 razy w imprezach rangi WTA Premier 5. Wozniacki wygrała rywalizację w Rogers Cup przed 9 laty (w finale zmierzyła się z Wierą Zwonariowa), a w 2017 dotarła do finału otwartych mistrzostw Kanady (przegrana z Eliną Switoliną). 

Iga Świątek - Caroline Wozniacki, Rogers Cup 2019. Gdzie i o której obejrzeć mecz II rundy? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV spotkania Igi Świątek obejrzymy w nocy ze środy na czwartek TVP Sport. W internecie mecz II rundy Rogers Cup będzie można śledzić na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Polsko-duński pojedynek zaplanowano jako 5. spotkanie na korcie centralnym. Zawodniczki powinny pojawić się na placu gry w czwartek o godz. 2:30 polskiego czasu.