Nick Kyrgios przyłapany na flirtowaniu z tenisistką. Wszystko się nagrało

Nick Kyrgios tuż przed pomeczową konferencją prasową zaprosił na randkę swoją partnerkę z miksta, Desirae Krawczyk. Nie wiedział jednak, że wszystko to zostanie nagrane.

Australijczyk Nick Kyrgios w parze z Amerykanką Desirae Krawczyk przegrali na Wimbledonie 7:6, 6:7, 5:7 w 1/32 miksta z parą Marcus Daniell (Nowa Zelandia) - Jennifer Brady (USA). Mimo porażki, Kyrgios i Krawczyk na pomeczowej konferencji prasowej byli w doskonałych humorach.

Zobacz wideo

Przed rozpoczęciem spotkania z mediami Kyrgios zaczął flirtować ze swoją partnerką tenisową. Nie zdawał sobie sprawy, że ich rozmowa zostanie nagrana. Zaproponował Krawczyk randkę, na której pójdą razem do klubu. 

 

Australijczyk od dawna jest krytykowany za mało profesjonalne podejście do sportu. Na konferencji był o to pytany. - Myślę, że najważniejsza jest zabawa. Dlatego gramy - przyznał szczerze.

Kyrgios odpadł w czwartek z turnieju singlistów na Wimbledonie. Przegrał z Rafaelem Nadalem w 2. rundzie. W pierwszym secie znów zaskoczył rywala serwisem z dołu, a w drugiej partii trafił Hiszpana piłką, za co nie przeprosił ani po akcji, ani po zakończeniu spotkania.