Wielkie wyróżnienie dla Urszuli Radwańskiej! Venus Williams na Roland Garros z torebką jej firmy

Urszula Radwańska walczy nie tylko z zawodniczkami, lecz także na polu biznesowym. Wypuściła własną linię torebek, a w niedzielę na Roland Garros z jedną z nich weszła na kort Venus Williams.

Turnieje wielkoszlemowe to nie tylko rywalizacja sportowa, lecz także prawdziwy pokaz mody. Zawodniczki co roku chcą błyszczeć zarówno formą, jak i ubiorem. Amerykanka Venus Williams zmierzyła się w niedzielę na Roland Garros w pierwszej rundzie z Ukrainką Eliną Switoliną. Była liderka światowego rankingu weszła na nowy kort Simonne-Mathieu z torebką marki UR projektu Urszuli Radwańskiej.

Piotr Gadomski, trener młodszej z sióstr Radwańskich, dodał, że torebka ta została specjalnie przygotowana dla Amerykanki. Podobne otrzymały jeszcze Caroline Wozniacki i siostra Urszuli, Agnieszka.

Radwańska weszła w świat mody w styczniu zeszłego roku. - Torebki będą luksusowe, duże, funkcjonalne, na cały dzień. Inne od tych, które obecnie są na rynku. Można spakować rzeczy do biura i jeszcze zmieścić buty treningowe - mówiła w rozmowie z "Gazetą Wyborczą". Krakowianka została po kilku miesiącach wyróżniona podczas VIII Gali Polish Buisnesswoman Awards organizowanej przez czasopismo "Business Woman & Life", gdy odebrała nagrodę w kategorii "lider funkcjonalnych i eleganckich torebek".

Młodsza z sióstr Radwańskich podkreśla na każdym korku, że torebki pozostają dla niej jedynie dodatkiem do sportu. W najnowszym rankingu WTA 28-letnia tenisistka jest na miejscu 279. Jej kariera w ostatnich latach mocno wyhamowała z powodu ciągłych problemów zdrowotnych. Siedem lat temu Urszula Radwańska była nawet 29. zawodniczką świata.

Więcej o: