Tenis. Kamil Majchrzak dostał pogróżki po przegranym meczu. Od obstawiających wynik graczy

Kamil Majchrzak (154 ATP) przegrał w pierwszej rundzie eliminacji do turnieju w Miami z Thiago Monteiro (117 ATP) 6:2, 6:7, 2:6. - Kamil dostał 37 sms-ów z pogróżkami i inwektywami od obstawiających w zakładach - napisał jego trener Tomasz Iwański.
Zobacz wideo

W Miami zaczyna się największy po Wielkich Szlemach turniej tenisowy. W eliminacjach do imprezy startował Kamil Majchrzak. 23-latek odpadł w pierwszej rundzie kwalifikacji po porażce z Brazylijczykiem Thiago Monteiro. - Kamil dostał dziś 37 sms-ów z pogróżkami i inwektywami od obstawiających w zakładach - napisał jego trener Tomasz Iwański. 

Kamil Majchrzak grał z kontuzją

Szkoleniowiec wyjaśnił także, że nasz tenisista miał w ostatnich dniach poważne problemy z nadgarstkiem. Dzień przed meczem z Monteiro nie mógł uderzać z bekhendu. Dlatego mimo porażki, Iwański chwali swojego zawodnika. - Co zagrał Kamil? Zagrał wspaniały mecz z zawodnikiem, którego typu i stylu gry nie cierpi, będąc bardziej agresywnym i szybszym od swojego przeciwnika, który był już na 70. miejscu w rankingu ATP - dodał Iwański. 

W turnieju głównym singlistów w Miami zobaczymy na pewno Huberta Hurkacza (54 ATP). 22-latek w pierwszej rundzie zmierzy się z Mateo Berrettinim (52 ATP). Jeśli wygra, w kolejnym meczu zagra z Dominikiem Thiemem (4 ATP). Austriak w niedzielę wygrał turniej w Indian Wells, a w finale pokonał Rogera Federera (5 ATP).

Więcej o: