Sport.pl

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę. Urszula Radwańska: zawsze byłaś i nadal będziesz dla mnie ogromną motywacją

Ogromny szacunek za wszystko co osiągnęłaś w tenisie - napisała Urszula Radwańska, młodsza siostra Agnieszki, która w środę 14 listopada zakończyła karierę.

Agnieszka Radwańska ogłosiła, że po 13 latach zawodowego grania odkłada rakietę i żegna się z rywalizacją w turniejach. Najwybitniejsza polska tenisistka wszech czasów od dwóch sezonów zmagała się z kontuzjami. Dwa tygodnie temu wyjawiła, że rozważa zakończenie kariery.

Tak na decyzję siostry zareagowała Urszula Radwańska:

"Siostrzyczko, zawsze byłaś i nadal będziesz dla mnie ogromną motywacją!!! Ogromny szacunek za wszystko co osiągnęłaś w tenisie!!! Na korcie już się nie spotkamy ale za to będzie więcej czasu na spotkania przy kawie"

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę. To jej najlepsze zagrania

Najwybitniejsza polska tenisistka wielokrotnie zachwycała swoimi zagraniami cały świat, wielokrotnie wygrywała zestawienia na najlepszą akcję miesiąca i sezonu. Oto niektóre z jej uderzeń, po których nie tylko tenisowy świat wstrzymywał oddech ZOBACZ >>.

Więcej o:
Komentarze (1)
Urszula Radwańska: Siostrzyczko, zawsze byłaś i nadal będziesz dla mnie ogromną motywacją
Zaloguj się
  • Art Jas

    Oceniono 2 razy 2

    Żegnaj Aga, i nie zapomnij że to wszystko co osiągnęłas to dzieki twojemu dziadkowi któren spieniężyl rodzinne obrazy i oplacil poczatek twej kariery. Cale szczęście że miałaś talent, ale teraz możesz te obrazy odkupić, chyba że już to zrobiłaś.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX