US Open. Magda Linette - Serena Williams. Gdzie objerzeć? Transmisja

W 1. rundzie rozpoczynającego się w poniedziałek wielkoszlemowego US Open Serena Williams, jedna z najlepszych tenisistek w historii, będzie rywalką Magdy Linette. Gdzie i kiedy obejrzeć ten mecz?

O rozstawieniu w turnieju kobiet zadecydował ranking WTA z dnia 20 sierpnia. Jednak organizatorzy ostatniej w tym roku imprezy wielkoszlemowej dokonali jednej, za to dość istotnej zmiany. Zajmującą 26. miejsce w światowym rankingu Serenę Williams oznaczono numerem „17”. Decyzja, która argumentowana jest tym, że 23-krotna mistrzyni Wielkiego Szlema straciła znaczną część poprzedniego sezonu z powodu ciąży i macierzyństwa nie powinna wielu dziwić. Już w czerwcu Amerykańska Federacja Tenisowa (USTA) na czele z jej prezes Katrin Adams zapowiadała, że powracające do rywalizacji matki powinny mieć ułatwiony powrót i być właśnie w taki sposób wyróżniane. Rywalką Williams będzie 60. rakietą świata, czyli Magda Linette.

Natomiast Agnieszka Radwańska na otwarcie zmagań na kortach twardych w Nowym Jorku zmierzy się z niemiecką tenisistką Tatjaną Marią. Więcej przeczytasz TU.

US Open rozpocznie się w poniedziałek i potrwa do 9 września.

Serena Williams - Magda Linette. Gdzie obejrzeć? Transmisja

Turniej US Open na żywo można oglądać w telewizji Eurosport 1 i Eurosport 2. Transmisje dostępne będą również w internecie na platformach IPLA i Eurosport Player.

Spotkanie rozpocznie się w nocy z poniedziałku na wtorek o godz. 1:00.

Więcej o: