Indian Wells. Radwańska odpada po dotkliwej porażce

Naomi Osaka pokonała Agnieszkę Radwańską (6:3, 6:2) w drugiej rundzie WTA Indian Wells. Polka została absolutnie zdominowana przez Japonkę i nie nie miała nic do powiedzenia w tym starciu.

W 2. rundzie prestiżowego turnieju Indian Wells Agnieszka Radwańska przegrała z Naomi Osaką. Japonka była faworytką bukmacherów i ich przewidywania się potwierdziły.

Naomi Osaka od samego początku grała bardzo pewnie i spokojnie. Japonka dobrze konstruowała swoje akcje i uderzała dokładnie tam, gdzie chciała. Radwańska była bezradna i nie potrafiła przeciwstawić się Japonce. Rywalka dominowała także fizycznie, co doskonale było widać w serwisie, którym Osaka po prostu rozbijała krakowiankę.

Do połowy pierwszego seta mecz był w miarę wyrównany, ale im bliżej końca, tym większą przewagę miała Osaka (6:3). W drugim secie Radwańska nie miała już praktycznie nic do powiedzenia, a Japonka pewnie zmierzała do awans do kolejnej rundy (6:2).