Tenis. Rolex Paris Masters. Ochroniarz nie poznał Rafaela Nadala i nie chciał wpuścić go na kort

Rafael Nadal, który jest jednym z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych tenisistów na świecie, przeżył dość dziwną sytuację podczas turnieju Rolex Paris Masters. W drodze na kort został zatrzymany przez ochroniarza, który go... nie poznał i nie chciał wpuścić na teren obiektu.

Przed jednym z treningów podczas francuskiego turnieju Nadal został zatrzymany przez ochroniarza, który nie chciało go wpuścić na kort treningowy. - Kim pan jest, czy mogę zobaczyć przepustkę? - powiedział pracownik ochrony widząc Nadala pewnym krokiem zmierzającego do drzwi budynku.

Zaskoczony tenisista zakomunikował, że jej nie ma, ale po kilku sekundach rozmowy wytłumaczył ochroniarzowi w jakim celu przyjechał na kort i kim jest. Zabawną sytuację zarejestrowały kamery.

 

Rafael Nadal wypadł z turnieju z powodu kontuzji kolana jeszcze przed ćwierćfinałowym starciem z Filipem Krajinoviciem, który ostatecznie dotarł do finału. Tam okazał się gorszy od Jack`a Sock`a.

Rafael Nadal to jeden z najlepszych tenisistów w historii. 31-latek ma na swoim koncie 16 wielkoszlemowych zwycięstw, dwa złote medale olimpijskie, a także cztery triumfy w Pucharze Davisa.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.