Sport.pl

WTA w Hongkongu. Radwańska odpadła już w 2. rundzie!

Nie udało się. Agnieszka Radwańska odpadła w 2. rundzie turnieju WTA w Hongkongu. Lepsza od niej okazała się Samantha Stosur 3:6, 6:4 i 6:0.
2 : 1
Informacje
WTA Hongkong - II runda singla
Środa 11.10.2017 godzina 13:00
Wyniki szczegółowe
1 S
2 S
3 S
Wynik
S.Stosur
3
6
6
2
A.Radwańska
6
4
0
1

Faworytką była Polka. Australijka w 2017 roku aż dziewięciokrotnie odpadała w 1. rundzie turniejów, w których startowała.

Pierwszy set tylko to potwierdził, bo Radwańska wygrała go pewnie 6:3. Później zaczęła jednak popełniać proste błędy, a Stosur się rozkręcała. Szczególnie imponowała mocnym serwisem.

Stosur drugiego seta wygrała 6:4. Oglądając spotkanie trudno było się oprzeć wrażeniu, że Radwańska nie grała z pełnym zaangażowaniem. Często nawet nie próbowała interweniować przy atakach rywalki.

Przed decydującym setem musiała coś zmienić w swojej grze. Tymczasem jedyne co zmieniła to... sukienkę. Z granatowej na fioletową.

Skończyło się to porażką w trzecim secie 0:6. Australijka awansowała do ćwierćfinału.

Komentarze (47)
WTA w Hongkongu. Radwańska odpadła już w 2. rundzie!
Zaloguj się
 • ramzes-ra

  Oceniono 7 razy 7

  Niestety kolejny mecz przegrany w 'frajerski" sposób, Braki formy ,kondycji i fatalne serwowanie powoduje kompromitację w trzecim secie. Jak byśmy na korcie widzieli 35 letnią Radwańską i 28 Stosur, A przecież jest akurat odwrotnie. Szkoda było czasu na oglądanie tego kolejnego lania od emerytki tenisa,

 • notremak

  Oceniono 8 razy 6

  Isia pisia, czyli dobra zmiana...

 • pierre_doleto

  Oceniono 7 razy 5

  Pewnie myslala jeszcze o tym sukienkowym przycmieniu Szarapowej

 • mer-llink

  Oceniono 5 razy 5

  Oj tam, oj tam, kiecuchna się P. Redaktorowi nie podobała?
  Ładna była. Jedna i druga.
  A zmienić trzeba było, bo P. Radwańska ma kontrakt z producentem sukieneczek, i musi je pokazywać w odpowiedniej częstotliwości. A że odpada raniutko, to musi zmieniać co set, aby średnią ekspozycji zakontraktowanego towaru akuratnie wykonać... Bo ona jest Krakowianka i jako taka akuratna jest...

 • umate

  Oceniono 9 razy 3

  niewiele rzeczy poprawia mi tak humor, jak przegrane Radwańskiej. Na korcie wychodzi jej prawdziwa klasa, a nie ta pompowana sztuczną punktacją, gromadzoną z jakimiś ledwo znanymi tenisitkami ( a to też nie zawsze się udaje ). Kiedy patrzę na wolę walki, zaangażowanie, ambicję, sportową złość itd. rywalek naszej mistrzyni zagrań miesiąca to jest niebo a ziemia. No ale na luksusowe życie ciągle wystarcza, a to najważniejsze.

 • ramzes-ra

  Oceniono 7 razy 3

  Co się miało udać? 6-0 w trzecim secie pokazuje że trzeba albo solidnie zabrać się do uprawiania tenisa albo odłożyć rakietę i przestać się kompromitować bo przegrana w trzecim secie w takim stylu to klęska,

 • czekam_na_koniec_bana

  Oceniono 5 razy 3

  Kogoś to dziwi?

 • notremak

  Oceniono 4 razy 2

  Zawsze pozostał różaniec.

 • Beata Pisda

  Oceniono 2 razy 2

  brawoooooooooooo !
  klasyka westernu - jeden wygrany mecz i pakujemy walizę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX