Tenis. Linette doznała kontuzji i odpadła z turnieju

Magda Linette odpadła w turnieju China Open w Pekinie już w pierwszej rundzie. Polska tenisistka przegrała pierwszego seta 0:6 z Jeleną Wiesniną. A kolejnego już nie rozegrała. Przeszkodziła jej kontuzja.
0

Już w połowie pierwszego seta Polce zaczął przeszkadzać uraz. Po trzecim gemie Linette poprosiła o pomoc lekarzy, którzy zabandażowali jej lewe udo. Ostatecznie nie wyszła nawet do drugiego seta i poddała mecz.

Polscy kibice wciąż mogą mieć jednak nadzieje na sukces, bo tytułu broni Agnieszka Radwańska, która w 1. rundzie pokonała Carinę Witthoeft 7:5, 6:3. Jej kolejną rywalką będzie Chinka Shuai Zhang.