US Open. Wyniki spotkań trzeciej rundy

Poznaliśmy nazwiska wszystkich zawodników i zawodniczek, które awansowały do czwartej rundy US Open. Do niespodzianek zaliczyć należy odpadnięcie rozstawionego z numerem 5 Marina Cilicia oraz Johna Isnera (10), którzy przegrali odpowiednio z Diego Schwartzmanem (29) i Mishą Zverevem (23). Wśród kobiet z turniejem pożegnały się m.in. Agnieszka Radwańska (10) i mistrzyni French Open, Jelena Ostapenko (12).

Wyniki trzeciej rundy mężczyzn:

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) – Leonardo Mayer (Argentyna) 6:7(3) 6:3 6:1 6:4

Aleksandr Dołgopołow (Ukraina) – Victor Troicki (Serbia) 6:1 6:0 6:4

David Goffin (Belgia, 9) – Gael Monfils (Francja, 18) 7:5 5:1 krecz

Andriej Rubłow (Rosja) – Damir Dzumhur (Bośnia i Hercegowina) 6:4 6:4 5:7 6:4

Roger Federer (Szwajcaria, 3) – Feliciano Lopez (Hiszpania, 31) 6:3 6:3 7:5

Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 33) – John Millman (Australia) 7:5 6:2 6:4

Juan Martin del Potro (Argentyna, 24) – Roberto Bautista-Agut (Hiszpania, 11) 6:3 6:3 6:4

Dominic Thiem (Austria, 6) – Adrian Mannarino (Francja, 30) 7:5 6:3 6:4

Sam Querrey (USA, 17) – Radu Albot (Mołdawia) 4:6 6:2 6:4 6:4

Misha Zverev (Niemcy, 23) – John Isner (USA, 10) 6:4 6:3 7:6(5)

Paolo Lorenzi (Włochy) – Thomas Fabbiano (Włochy) 6:2 6:4 6:4

Kevin Anderson (RPA, 28) – Borna Corić (Chorwacja) 6:4 6:3 6:2

Denis Shapovalov (Kanada) – Kyle Edmund (Wielka Brytania) 3:6 6:3 6:3 1:0 krecz

Pablo Carreno-Busta (Hiszpania, 12) – Nicolas Mahut (Francja) 6:3 6:4 6:3

Lucas Pouille (Francja, 16) – Michaił Kukuszkin (Kazachstan) 2:6 6:3 6:4 6:4

Diego Schwartzman (Argentyna, 29) – Marin Cilić (Chorwacja, 5) 4:6 7:5 7:5 6:4

Wyniki trzeciej rundy kobiet:

Karolina Pliskova (Czechy, 1) – Shuai Zhang (Chiny, 27) 3:6 7:5 6:4

Jennifer Brady (USA) – Monica Niculescu (Rumunia) 6:3 4:6 7:6(3)

Coco Vandeweghe (USA, 20) – Agnieszka Radwańska (Polska, 10) 7:5 4:6 6:4

Lucie Safarova (Czechy) – Kurumi Nara (Japonia) 6:3 6:2

Elina Switolina (Ukraina, 4) – Shelby Rogers (USA) 6:4 7:5

Madison Keys (USA, 15) – Elena Wiesnina (Rosja, 17) 2:6 6:4 6:1

Daria Kasatkina (Rosja) – Jelena Ostapenko (Łotwa, 12) 6:3 6:2

Kaia Kanepi (Estonia) – Naomi Osaka (Japonia) 6:3 2:6 7:5

Carla Suarez Navarro (Hiszpania) – Ekaterina Makarova (Rosja) 6:1 3:6 6:3

Venus Williams (USA, 9) – Maria Sakkari (Grecja) 6:3 6:4

Petra Kvitova (Czechy, 13) – Caroline Garcia (Francja, 18) 6:0 6:4

Garbine Muguruza (Hiszpania, 3) – Magdalena Rybarikova (Słowacja, 31) 6:1 6:1

Julia Goerges (Niemcy, 30) – Aleksandra Krunić (Serbia) 6:3 6:3

Sloane Stephens (USA) – Ashleigh Barty (Australia) 6:2 6:4

Anastasija Sevastova (Łotwa) – Donna Vekić (Chorwacja) 6:2 6:3

Maria Szarapowa (Rosja) – Sofia Kenin (USA) 7:5 6:2

Zobacz wideo