Agnieszka Radwańska już po ślubie

Agnieszka Radwańska zmieniła stan cywilny. Po południu w kościele Na Skałce w Krakowie odbył się jej ślub z Dawidem Celtem. W ceremonii wzięło udział sporo gości znanych z tenisowych kortów.

28-letnia Agnieszka Radwańska i cztery lata starszy Dawid Celt pobrali się w pięknej scenerii Bazyliki św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie, rodzinnym mieście tenisistki.

W uroczystości towarzyszyli im najbliżsi. Siostra Agnieszki – Ula była zresztą jej świadkową. Dawid poprosił o to swojego brata. Na ślubie stawili się też goście znani z tenisowych kortów – Karolina Woźniacka, Angelique Kerber, Klaudia Jans-Ignacik, Alicja Rosolska, Marta Domachowska czy Jerzy Janowicz i zwycięzca ostatniego deblowego Wimbledonu Łukasz Kubot.


Po tej ceremonii zaproszeni goście udali się w stronę jednego z hoteli w podkrakowskich Tomaszowicach, gdzie będą bawić się do samego rana w XIX-wiecznym dworku.

Radwańska i Celt poznali się na tenisowych kortach 9 lat temu. Potem Dawid zakończył karierę i został sparingpartnerem najlepszej polski rakiety rankingu WTA. Następnie także jej drugim trenerem.

Radwańska na najbliższe tygodnie nie planuje występów w turniejach. Na korty ma wrócić 7 sierpnia na imprezę w Toronto.

Więcej o: