Turniej w Eastbourne. Agnieszka Radwańska przegrała z Lauren Davis

Agnieszka Radwańska odpadła w II rundzie turnieju w Eastbourne. Polska przegrała 6:7, 1:6 z Amerykanką Lauren Davis.

Spotkanie rozpoczęło się w środę, jednak z powodu deszczu zostało przerwane i przełożone na czwartek. Zawodniczki schodziły z kortu w pierwszym secie przy wyniku 5:4 dla Davis.

Czwartkowa kontynuacja dobrze zaczęła się dla Radwańskiej. Polka wygrała dwa pierwsze gemy, wyszła na prowadzenie 6:5. Niestety nasza zawodniczka nie dała rady w tie breaku, w którym przegrała aż 1:7.

Jeszcze gorzej wyglądała gra Radwańskiej w drugim secie. W nim Polka ugrała zaledwie jednego gema i całe spotkanie przegrała zasłużenie 6:7, 1:6.

Turniej w Eastbourne był próbą generalną przed Wimbledonem. Wielkoszlemowy turniej na trawiastych kortach w Londynie zaczyna się już w poniedziałek. Radwańska rozstawiona w nim będzie z numerem dziewiątym.