Tenis. Agnieszka Radwańska weźmie ślub!

Mama najlepszej polskiej tenisistki, Katarzyna Radwańska, powiedziała "Gazecie Krakowskiej" o planowanej dacie i miejscu ślubu córki. - Ślub odbędzie się we wrześniu, po nowojorskim turnieju US Open, w rodzinnym Krakowie.

Agnieszka Radwańska zalicza jeden z najgorszych sezonów od lat. Nie zdołała dotychczas wygrać żadnego turnieju, boryka się także z licznymi kontuzjami. Mimo to, rok 2017 może być dla niej jednym z ważniejszych wspomnień w życiu. Tenisistka zamierza bowiem wziąć ślub.

Wybrankiem 28-letniej krakowianki jest były tenisista, a aktualnie jej trener, Dawid Celt. Para jakiś czas temu oficjalnie ogłosiła swój związek, a teraz przyszedł czas na kolejny krok.

– Ślub odbędzie się we wrześniu, po nowojorskim turnieju US Open, w rodzinnym Krakowie - powiedziała mama Radwańskiej w wywiadzie dla "Gazety Krakowskiej". Przed uroczystością czeka ją jednak kilka ważnych startów, w tym wspomniany ostatni w sezonie turniej wielkoszlemowy.

Janowicz awansował do ćwierćfinału turnieju w Stuttgarcie. "Widać było jego dobre przygotowanie. To mu pomoże w powrocie do czołowej setki"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.