Sport.pl

Agnieszka Radwańska nie zagra w s'Hertogenbosch

Rozstawiona z numerem jeden Agnieszka Radwańska wycofała się z pierwszego turnieju na trawie. Polka nie wystąpi w s'Hertogenbosch, bo, jak podali organizatorzy, jest chora. W Holandii zastąpi ją siódma rakieta świata Dominika Cibulkova.

Dla Radwańskiej występ w s’Hertogenbosch miał być pierwszym przetarciem z rywalizacją na trawie. Przed rozpoczynającym się za niespełna miesiąc Wimbledonem Polka zaplanowała starty w turniejach w Birmingham i Eastbourne.

Jak podali organizatorzy turnieju w s’Hertogenbosch, Radwańska wycofała się z powodu choroby. Jej miejsce zajmie Dominika Cibulkova.

Obecny sezon dla Radwańskiej jest bardzo trudny. Polka nie wygrała żadnego turnieju, w Australian Open odpadła już w drugiej rundzie (najgorszy wynik od 2009 roku), w Roland Garros doszła do trzeciej rundy. Sezon na mączce miała krótki i przerywany kontuzjami kostki i nadgarstka.

Jacek Magiera w "Wilkowicz Sam na Sam": Ktoś kto mówił, że nie mam charyzmy, nie wie co to charyzma. Ja po prostu nigdy nie udaję. I nie chodzę na skróty

Więcej o:
Komentarze (7)
Agnieszka Radwańska nie zagra w s'Hertogenbosch
Zaloguj się
 • antropoid

  Oceniono 2 razy 2

  2017 jest sporym dołem. Ciekawe, czy jeszcze z niego wyjdzie.

 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 3 razy 1

  mistrzyni II-giej rundy

 • hornbeam

  0

  No taka Dominika Cibulkova (7 WTA) może poczuć się wręcz zaszczycona, że "wskoczy" za Radwańską w s’Hertogenbosch, Domi jest bardzo koleżeńska, a pójście z brzuchem do ołtarza, nie jest w tych czasach czymś nietypowym.

 • zenekciec

  0

  Wybrala Kutno Open gdzie ma realna szanse .

 • maxgazeta.pl

  Oceniono 4 razy 0

  Winmbeldon maks. 4 runda i tylko dlatego, że to jej najlepsza nawierzchnia. Przegrańska może już kończyć karierę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX