Agnieszka Radwańska nie zagra w s'Hertogenbosch

Rozstawiona z numerem jeden Agnieszka Radwańska wycofała się z pierwszego turnieju na trawie. Polka nie wystąpi w s'Hertogenbosch, bo, jak podali organizatorzy, jest chora. W Holandii zastąpi ją siódma rakieta świata Dominika Cibulkova.

Dla Radwańskiej występ w s’Hertogenbosch miał być pierwszym przetarciem z rywalizacją na trawie. Przed rozpoczynającym się za niespełna miesiąc Wimbledonem Polka zaplanowała starty w turniejach w Birmingham i Eastbourne.

Jak podali organizatorzy turnieju w s’Hertogenbosch, Radwańska wycofała się z powodu choroby. Jej miejsce zajmie Dominika Cibulkova.

Obecny sezon dla Radwańskiej jest bardzo trudny. Polka nie wygrała żadnego turnieju, w Australian Open odpadła już w drugiej rundzie (najgorszy wynik od 2009 roku), w Roland Garros doszła do trzeciej rundy. Sezon na mączce miała krótki i przerywany kontuzjami kostki i nadgarstka.

Jacek Magiera w "Wilkowicz Sam na Sam": Ktoś kto mówił, że nie mam charyzmy, nie wie co to charyzma. Ja po prostu nigdy nie udaję. I nie chodzę na skróty