Eugenie Bouchard idzie na randkę z kibicem. Wszystko przez Super Bowl

- A przy okazji, wiedziałam, że Atlanta wygra - napisała w niedzielę na Twitterze tenisistka Eugenie Bouchard. - Jeśli Patriots wygrają, pójdziemy na randkę? - rzucił inny użytkownik. Kanadyjka przyjęła zakład. New England Patriots odrobili straty od stanu 3:28 i pokonali Atlanta Falcons po dogrywce 34:28. - Musiałem wyłączyć powiadomienia na Twitterze - zdradził John Goehrke, szczęśliwiec, który pójdzie z tenisistką na randkę.

I teraz szczęśliwy kibic będzie miał randkę ze sportsmenką uważaną za jedną z najpiękniejszych na świecie. Bo Bouchard nie zamierza wycofywać się ze złożonej obietnicy.

Bouchard obiecuje, że słowa dotrzyma i na swoim profilu dumnie udostępnia teksty ze sportowych stron, dotyczące wydarzenia. Przyznaje jednak, że dostała nauczkę - nie wolno obstawiać przeciwko Tomowi Brady'emu.

Zawodniczka opublikowała również zdjęcie, na którym widać, że sprawa jej randki/zakładu stała się jedną z najpopularniejszych w całym serwisie:

Szczęśliwym kibicem okazał się John Goehrke, do którego dotarł "Kansas City Star". Sam finał miał dramatyczny przebieg - Patriots przegrywali już 3-28 i wygrali po dogrywce. - Końcówka była bardzo nerwowa - przyznał. - Jestem ogromnym fanem Bouchard od kilku lat i przeglądając Twittera zauważył jej wpis. Pomyślałem sobie, że spotkanie jeszcze się nie rozstrzygnęło. Liczyłem, że może odpowie na tweeta, ale nie spodziewałem się, że rzeczywiście się zgodzi.

- Gdy Patriots zaczęli odrabiać straty zaczęłam się coraz bardziej denerwować. Oglądałam mecz z bratem i mamą. Cały czas patrzyli na mnie "o, chyba pójdziesz na rankę" i śmiali się ze mnie. Nie wierzyłam, że to się rzeczywiście stanie, byłam zszokowana.

- Gdy mecz się skończył zacząłem dostawać wiadomości od przyjaciół, musiałem też wyłączyć powiadomienia na Twitterze - zdradził Goehrke. - Zamierzam dotrzymać słowa. Lubię interakcję z fanami. Byłam bardzo pewna siebie, ale może trochę za bardzo kusiłam los. To kara dla mnie.

Trofeum dla Patriots po historycznej dogrywce >>

Zaginęła koszulka najlepszego gracza >>

Zatrzęsienie gwiazd na trybunach finału NFL >>

Spoty Super Bowl. Pięć milionów za 30 sekund >>

A gdyby Super Bowl był meczem piłkarskim? >>

Zobacz wideo

Ta tenisistka ma zachwycającą siostrę. BŁYSZCZY!

Więcej o: