Agnieszka Radwańska trenowała z Andrzejem Dudą. I komentarz pod zdjęciem

Najlepsza polska tenisistka zakończyła wymagający i wyczerpujący sezon, ale nie odpoczywa od tenisa. Radwańska właśnie zagrała sparing z Andrzejem Dudą, prezydentem Polski. - Miałam wymagającego sparingpartnera - napisała 27-letnia tenisistka.

Agnieszka Radwańska zakończyła sezon na trzecim miejscu w rankingu WTA. Polka tylko raz zagrała w wielkoszlemowym półfinale, a na igrzyskach olimpijskich w Rio odpadła z turnieju singlistek już w pierwszej rundzie. Wysokie miejsce w rankingu Radwańska zawdzięcza m.in. trzem turniejowym zwycięstwom w turniejach WTA. 27-letnia tenisistka dobiła tym samym do dwudziestu triumfów w karierze.

Po wymagającym i wyczerpującym sezonie, Polka nie ma jednak zamiaru odpoczywać od tenisa. We wtorek Agnieszka Radwańska zagrała sparing z Andrzejem Dudą, prezydentem RP. Tenisistka wrzuciła zdjęcie z tego pojedynku na swój profil na Facebooku.

Niestety, najlepsza polska tenisistka nie napisała kto wygrał sparingowy pojedynek, ale skomentowała tenisowe umiejętności prezydenta. - Miałam wymagającego sparingpartnera - napisała.

Lewandowski komentuje gola oraz ciążę żony. "Zawsze chciałem..."

Anna Lewandowska w ciąży. Carlo Ancelotti komentuje

Lewandowski zaskoczył nawet kolegów z drużyny! "Mnie tam nie było"

Hajto krytykował rzuty wolne Lewandowskiego, a teraz...

Bukmacherzy chcą zarabiać na dziecku Lewandowskich. Czy to legalne?

Lewandowski: Od dawna czekałem na taką sytuację

Agnieszka Radwańska wygrała 20 turniejów WTA. Jak się przez ten czas zmieniała [ZDJĘCIA]

Zobacz wideo

https://www.sport.pl/tenis/1,64987,21082721,agnieszka-radwanska-trenowala-z-andrzejem-duda-co-za-komentarz.html#Czolka3Img

Więcej o: