WTA Doha. WTA: Radwańska i Vinci zepsuły internet swoimi zagraniami

Nie milkną echa wspaniałego meczu Agnieszki Radwańskiej (3.) z Robertą Vinci (9.) (3:6, 6:2, 6:3) w ćwierćfinale tenisowego turnieju WTA na kortach twardych w Dausze (pula nagród 2 517 250 dolarów). - Radwańska i Vinci zepsuły internet swoimi zagraniami - chwali obie tenisistki oficjalna strona WTA.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas- Radwańska przetrwała nawałnicę ze strony Vinci. Ten mecz od początku do końca dał dużo materiału do powtórek. Radwańska przeszła samą siebie, razem z Vinci miały 101 akcji przy siatce. Polka miała 40 zwycięskich uderzeń przy zaledwie 27 niewymuszonych błędach. Vinci nie była o wiele gorsza z 36 takimi uderzeniami i 20 błędami - pisze WTA o spotkaniu, które "dało kilka kandydatur do nagrody za uderzenie roku".

Najlepszy mecz Radwańskiej w życiu!? 101 akcji Polki, co jedna, to ładniejsza! Kibice nie wierzą! [ZOBACZ]

Cytowana jest również Radwańska, która sama była zaskoczona swoją grą. - Zastanawiałam się "boże, to weszło?". Ale w taki sposób gram, a przeciwko Robercie trzeba się nabiegać, uderzać sprytnie i różnorodnie. Nasze mecze są bardzo interesujące. Jestem szczęśliwa z takich uderzeń. Bardzo lubię wygrywać nagrody za uderzenie roku. Jestem też zadowolona gdy słyszę, że mój tenis jest piękny.

W półfinale Polka zagra z rozstawioną z nr. 8 Carlą Suarez Navarro. Hiszpanka wróci do Top 10 po pokonaniu Jeleny Wieśniny w ćwierćfinale. Polka mierzyła się z nią kilka tygodni w ćwierćfinale Australian Open i wygrała.

Obserwuj @sportpl

Zobacz wideo
Czy Radwańska wygra turniej w Dausze?
Więcej o: