Roland Garros. Radwańska odpadła w I rundzie. Twitter: "Łzy w oczach Polki", "Brutalna porażka", "Dziś błyszczała jedynie jej sukienka"

Agnieszka Radwańska (14. WTA) przegrała z Niemką Anniką Beck (83. WTA) 2:6, 6:3, 1:6 i odpadła w pierwszej rundzie tenisowego turnieju French Open na kortach ziemnych w Paryżu. "Kolejna brutalna porażka", "Dziś błyszczała jedynie jej sukienka", "Beck zerwała z niej łuski" - to niektóre z komentarzy dziennikarzy tenisowych i kibiców, jakie pojawiły się na Twitterze po porażce Polki.

Takiej klęski nikt się nie spodziewał. Dziennik "L'Equipe" nazwał porażkę Polki wielką sensacją. Dziennikarze tenisowi i kibice nie mogą uwierzyć, co dzieje się z jedną z czołowych tenisistek świata.

Amerykański dziennikarz Nick McCarvel pisze, że w tym meczu błyszczała jedynie nowa, cekinowa sukienka Radwańskiej.

Inny dziennikarz Matt Cronin pisze o "brutalnej porażce" i pyta, kiedy Radwańska znów wróci na właściwe tory.

Ekspert tenisowy "New York Timesa" Ben Rothenberg nazywa przegraną rozczarowaniem i przypomina, że poprzednie starcie obu tenisistek Agnieszka wygrała 6:0, 6:0.

Inny dziennikarz, Tumaini Carayol, piszący m.in. dla "Tennis View Magazine", żartuje z błyszczącej sukienki Polki. "Radwańska nosi cekiny i przegrywa z Beck. Jeszcze nigdy nie była tak blisko do zostanie Beyonce".

Bloger David Kane, nawiązując do sukienki, pisze, że Beck zerwała z Radwańskiej łuski.

Jeden z kibiców porównał sukienkę do kuli dyskotekowej.

Ale zabawnie nie było. Jak doniósł Krzysztof Srogosz z Eurosportu, Polka opuszczała kort ze łzami w oczach.

Najwięcej warci reklamowo sportowcy świata - na szczycie megazaskoczenie! [LISTA]

Radwańska na konferencji: Jestem zła. Może jestem już stara

źródło: Okazje.info

Więcej o: