Agnieszka Radwańska nominowana do nagrody za uderzenie roku [WIDEO]

Polka wraz z Aną Ivanović zdominowała konkurs, bowiem na dziesięć wyróżnionych zagrań aż sześć jest autorstwa tych dwóch tenisistek (obie mają po trzy). Stawkę uzupełniają: Sabine Lisicki, Andrea Petković, Angelique Kerber oraz Euganie Bouchard.

W tym roku po raz pierwszy organizatorzy zdecydowali się podzielić głosowanie na dwie grupy. W każdej znajdziemy zagranie miesiąca, kolejno od stycznia do października. Dwa uderzenia, które otrzymają najwięcej głosów awansują do finału, gdzie powalczą o zwycięstwo w całym konkursie.

Grupa A:

W pierwszej grupie o awans powalczą: Andrea Petković (najlepsze uderzenie stycznia), Anhelique Kerber (luty), Agnieszka Radwańska (marzec), Eugenie Bouchard (kwiecień), Ana Ivanović (maj).

Aby oddać głos na wybrane uderzenie, wystarczy kliknąć tu .

Grupa B:

W drugiej grupie znajdziemy aż dwa uderzenia Polki: Ana Ivanović (czerwiec), Sabine Lisicki (lipiec), Agnieszka Radwańska (sierpień), Ana Ivanović (wrzesień), Agnieszka Radwańska (październik).

Aby oddać głos na wybrane uderzenie, wystarczy kliknąć tu .

Wybór dwóch najlepszych zagrań poszczególnych grup potrwa do czwartku (20 listopada). Wyniki poznamy już w piątek, wówczas rozpocznie się także finałowe głosowanie, które potrwa tydzień. Najlepsze zagrania roku poznamy 28 listopada.

Co ty wiesz o filmach sportowych? [QUIZ]

Więcej o: