Tenis. Woźniacka parodiuje Williams (wideo)

Podczas pokazowego meczu Karoliny Woźniackiej z Kim Clijsters, liderka światowego rankingu, sparodiowała zachowanie na korcie Sereny Williams.

Zero kontrowersji, żartów i luzu? To nie Facebook/Sportpl ?

W czasie pokazowego meczu, w momencie gdy zabrzmiała jedna z piosenek Rihanny, duńska tenisistka postanowiła sparodiować jedną ze swoich tenisowych rywalek Serenę Williams. Ręcznikiem "powiększyła" sobie pośladki i biust, zaczęła tańczyć i poruszać się, imitując przy tym Amerykankę, przy odbijaniu piłki w charakterystyczny sposób chrząkała.

 

To nie pierwsze tego typu zachowanie Woźniackiej. W tym roku sparodiowała ona również Rafaela Nadala. Podczas konferencji prasowej w US Open hiszpańskiego tenisistę złapał skurcz. Następnego dnia Woźniacka na konferencji zrobiła to samo.

 

Z kolei na jednej z konferencji prasowych Novaka Djokovicia, Woźniacka pojawiła się jako dziennikarka i zaczęła zadawać pytania serbskiemu tenisiście.

 

Spora część środowiska tenisowego czuje się zdegustowana zachowaniem Woźniackiej. Sugerują jej, że powinna raczej skupić się na tenisie. Jest liderką rankingu, która nigdy jeszcze nie wygrała turnieju Wielkiego Szlema.

Najlepsi tenisiści świata i ich partnerki [GALERIA]

Więcej o: