Puchar Davisa. Wygraj bilety na Polska - Chorwacja [KONKURS]

Chcesz oglądać czołowych tenisistów świata w warszawskiej hali Torwar? W konkursie Sport.pl mamy do wygrania bilety na wszystkie trzy dni meczu Polska - Chorwacja w Pucharze Davisa oraz profesjonalną torbę tenisową marki Head.

Od piątku 4 kwietnia do niedzieli 6 kwietnia w warszawskiej hali Torwar odbędzie się mecz w drugiej rundzie Grupy I Strefy Euro-Afrykańskiej Pucharu Davisa pomiędzy Polską i Chorwacją. W ekipie biało-czerwonych wystąpią: Jerzy Janowicz (ATP 20), Michał Przysiężny (ATP 75) oraz debel Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski. Liderem drużyny gości będzie Marin Cilić (ATP 26).

Wygraj bilety

W konkursie Sport.pl możecie wygrać po siedem pojedynczych biletów na każdy z trzech dni zawodów. Będziemy je rozdawać na facebookowym profilu Sport.pl .

Bilety rozdamy w trzech turach:

- w poniedziałek siedem biletów na piątek;

- we wtorek siedem biletów na sobotę;

- w środę siedem biletów na niedzielę.

Dodatkowo w czwartek odbędzie się edycja specjalna, w której do wygrania będą bilety na wszystkie trzy dni i torba Head Team Tour (na zdjęciu).

Bilety będzie można wygrać, odpowiadając na pytania związane z tenisem.

Kup bilety wcześniej

Nie chcesz czekać do ostatniej chwili? Kup bilety w serwisie ebilet.pl . Są jeszcze miejsca na wszystkie trzy dni, w cenach od 45 do 300 złotych.

Więcej o: