Tenis. Zabawna sytuacja na konferencji z udziałem Djokovicia. Serb w ogniu pytań... Woźniackiej

Karolina Woźniacka sprawiła sporą niespodziankę Novakovi Djokoviciowi podczas konferencji prasowej z jego udziałem. Zawodniczka pojawiła się na spotkaniu i... przeprowadziła wywiad z czołowym tenisistą świata.

Masz dla nas temat? Propozycję? Zgłoś to na Facebook.com/Sportpl ?

Djoković spotkał się z dziennikarzami na konferencji prasowej przed turniejem na trawiastych kortach Wimbledonu. W pewnym momencie na stanowisku dla żurnalistów pojawiła się liderka kobiecego rankingu WTA Karolina Woźniacka i postawiła Serba w ogniu pytań. Dunka polskiego pochodzenia szybko zdominowała konferencję prasową, a samo spotkanie przerodziło się w żartobliwą pogawędkę.

- Dzień dobry. Karolina Woźniacka, Gazeta Monaco... - rozpoczęła tenisistka. Zaskoczony Djoković wysłuchał do końca pytania "jak zamierza wrócić do normalnej gry po przerwaniu przez Rogera Federera jego fantastycznej serii 43 meczów z rzędu bez porażki".

- Wiesz co? Zamierzam wzorować się na niektórych tenisistkach, które niezwykle konsekwentnie wygrywają swoje mecze. Na przykład na Karolinie Woźniackiej - odpowiedział z uśmiechem Djoković. - Nie wiem czy o niej słyszałaś. Ona wygrywa niemal wszystko, cały czas! Stała się wzorem dla wszystkich zawodników występujących w cyklu ATP. Dlatego też chcę obejrzeć kilka jej meczów, wyciągnąć wnioski i powtórzyć swoją serię.

Kiedy Woźniacka zapytała która z zawodniczek jest jego ulubioną, Djoković przyznał, że najbliższe są mu przyjaciółki mieszkające w sąsiedztwie, w Monaco. - Myślę, że już odkryłem nazwisko mojej ulubionej tenisistki. Przed chwilą wypowiedziałem jej nazwisko. Obecnie jest moją sąsiadką. Od czasu do czasu wspólnie napijemy się kawy na plaży, zrelaksujemy się, zjemy lunch lub pobiegamy. To bardzo sympatyczna dziewczyna. Bardzo rozrywkowa - zakończył serbski tenisista.

Tak się promuje piękne tenisistki! Żeby obejrzeć kliknij zdjęcie

Więcej o: