Wimbledon. Sześć polskich debli poznało rywali. Rosolska i Yan rozstawione z piętnastką

Alicja Rosolska w parze z Chinką Zi Yan zostały rozstawione z numerem piętnastym na rozpoczynającym się w poniedziałek turnieju deblowym w Wimbledonie. W pierwszym meczu zagrają z Francuzką Julie Coin i Kanadyjką Marie-Eve Pelletier.

Fyrstenberg i Matkowski blogują na Sport.pl ?

Dotychczasowa partnerka Rosolskiej, Klaudia Jans, zmierzy się w parze z Rumunką Edina Gallovits z rosyjsko-słowackim deblem Anastazja Pawliuczenkowa/Dominika Cibulkowa. Jeśli obie Polki wygrają swoje mecze, zagrają w drugiej rundzie przeciwko sobie.

Rozstawione z dziesiątką Agnieszka Radwańska i Rosjanka Maria Kirilenko w pierwszej rundzie zagrają ze Szwedką Sofią Arvidsson i Niemką Angelique Kerber.

Trzy "polskie" pary wśród mężczyzn

Rozstawieni z piątką Łukasz Kubot i Austriak Oliver Marach zagrają z Argentyńczykami Leonardo Mayerem i Horacio Zeballosem. Turniejowa para numer sześć, Marcin Matkowski i Mariusza Fyrstenberg zagrają z Michaelem Kohlmannem i Finem Jarko Nieminenem.

W parze z Dudim Selą z Izraela wystartuje Michał Przysiężny. W pierwszej rundzie zmierzą się z Amerykanami Johnem Isnerem i Samem Querrey'em, rozstawionymi z dwunastką.

Specjalny tenisowy serwis o Wimbledonie ?

Więcej o: