Amanda Anisimova - Magda Linette. Gdzie oglądać mecz II rundy Wimbledonu? Transmisja TV, stream online, na żywo, 04.07

Po zwycięstwie z Anną Kalinskają Magda Linette spotka się w II rundzie Wimbledonu z 17-letnią Amandą Anisimovą. Amerykanka, rozstawiona z numerem 25., pokonała w poprzedniej rundzie londyńskiego turnieju Soranę Cirsteę.
Zobacz wideo

Magda Linette (75. miejsce w rankingu WTA) świetnie rozpoczęła rywalizację na londyńskich kortach. W I rundzie Wimbledonu polska tenisistka pokonała Annę Kalinskaję 6:0, 7:6. W pierwszym secie 27-latka nie dała rywalce większych szans. Zdecydowanie trudniejszy był dla Linette drugi set, którego wygrała po ponad godzinnej walce. 

 

W II rundzie nasza reprezentantka zmierzy się z 17-letnią Amandą Anisimovą, rozstawioną w turnieju z nr. 25. W I rundzie Wimbledonu Amerykanka wyeliminowała Rumunkę Soranę Cirsteę 6:3, 6:3. W 2017 roku nastolatka triumfowała w młodzieżowym US Open – decydujące spotkanie wygrała wtedy z Cori Gauff, czyli niedawną pogromczynią Venus Williams. Rok wcześniej Anisimova zameldowała się finale juniorskiego French Open.  

Amanda Anisimova - Magda Linette, Wimbledon 2019. Gdzie oglądać mecz II rundy wielkoszlemowego turnieju? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV spotkania Magdy Linette z Amandą Anisimovą obejrzymy na antenie Polsatu Sport News. W Internecie spotkanie II rundy Wimbledonu będzie można śledzić na platformie Ipla. Polsko-amerykański pojedynek zaplanowano jako 3. mecz na korcie 12. Zawodniczki powinny pojawić się na placu gry ok. godz. 15:30. 

Więcej o: