Magda Linette - Anna Kalinskaja. Gdzie oglądać mecz I rundy Wimbledonu? Transmisja TV, stream online, na żywo, 02.07

Tenis. Po meczach Igi Świątek, Huberta Hurkacza i Kamila Majchrzaka, dziś o awans do II rundy Wimbledonu powalczy Magda Linette. Rywalką polskiej tenisistki będzie Rosjanka Anna Kalinskaja, która debiutuje w turnieju głównym.
Zobacz wideo

W poniedziałek do II rundy Wimbledonu awansował Hubert Hurkacz, który wygrał z Dusanem Lajoviciem. Niestety już po pierwszym meczu turniej zakończył się dla Igi Świątek i Kamila Majchrzaka. We wtorek na londyńskich kortach pojawi się Magda Linette (75 miejsce w rankingu WTA). Rywalką polskiej  tenisistki będzie kwalifikantka Anna Kalinskaja (144. pozycja w WTA), która pierwszy raz w karierze dostała się do turnieju głównego na Wimbledonie. W eliminacjach 20-letnia Rosjanka pokonała m.in. utalentowaną Ukrainkę Martę Kostiuk.

Linette znalazła w drabince głównej Wimbledonu już po raz piąty z rzędu. Za każdym razem poznanianka kończyła udział w zawodach na pierwszej rundzie. W poprzednim, tegorocznym turnieju wielkoszlemowym – French Open – 27-latka dotarła do II rundy, w której musiała uznać wyższość Simony Halep. 

 

Magda Linette - Anna Kalinskaja, Wimbledon 2019. Sprawdź, gdzie obejrzeć spotkanie I rundy. Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV meczów Wimbledonu będzie można śledzić na kanałach sportowych telewizji Polsat: Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News. W internecie poczynania polskich tenisistów obejrzymy na platformie Ipla. Wtorkowy mecz Magdy Linette z Anną Kalinskają zaplanowano jako 2. spotkanie na korcie 6. Zawodniczki powinny rozpocząć pojedynek ok. godz. 13:30 - 14:00.