Wimbledon. Kiedy grają Polacy? Gdzie można obejrzeć mecze?

Agnieszka Radwańska wygrała swój mecz w 1. rundzie Wimbledonu i poznała rywalkę na środowe spotkanie. Wcześniej, bo we wtorek na kortach pojawią się: Hubert Hurkacz i Magda Linette. O której grają Polacy? Gdzie można obejrzeć mecze?

W poniedziałek 2 lipca rozpoczął się Wimbledon, który potrwa przez dwa tygodnie. 

Swoją grę rozpoczęła już Agnieszka Radwańska. Polka miała arcytrudną przeprawę w pierwszej rundzie Wimbledonu. Tenisistka potrzebowała trzech zaciętych setów, aby pokonać Rumunkę Elenę-Gabrielę Ruse. Ostatecznie wygrała 6:3, 4:6, 7:5 i zameldowała się w kolejnej fazie turnieju, gdzie zmierzy się z Czeszką Lucie Safarovą.

Kiedy zagra Radwańska?

Mecz Agnieszka Radwańska - Lucie Safarova w II rundzie Wimbledonu zostanie rozegrany w środę 4 lipca. Plan gier na drugą rundę poznamy we wtorek wieczorem.

We wtorek na kort wyjdzie także Hubert Hurkacza. W pierwszej rundzie Hurkacz zmierzy się z Bernardem Tomiciem. Polak zagra na korcie nr. 17, a jego mecz planowany jest na godzinę 12.30. 

We wtorek zobaczymy na korcie także Magdę Linette. Polka pojawi się na korcie szóstym i zagra Julią Putintsewą. Jej mecz będzie dopiero piątym na tym korcie. (Polka wyjdzie kort po spotkaniu P. Herbert - M. Zverev.

Gdzie można oglądać mecze?

Mecze Wimbledonu na żywo można oglądać w Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra oraz Polsacie Sport News.

Radwańska wygrywa w pierwszej rundzie

Wimbledon. Najbardziej prestiżowy turniej