Wimbledon. Prognozy nie przewidują deszczu

Prognozy pogodny nie przewidują w sobotę opadów nad kortami w Wimbledonie. Wszystko wskazuje na to, że mecze Łukasza Kubota i Agnieszki Radwańskiej odbędą się zgodnie z planem. Relacje Z Czuba i na żywo od 12.30 w Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE na smartfony.

W piątek plan gier zakłócił deszcz. Część meczów została rozegrana z opóźnieniem, niektórzy zawodnicy nie skończyli swoich meczów lub w ogóle nie wyszli na kort. W tej ostatniej grupie jest Kubot, który swój mecz III rundy z Francuzem Benoitem Paire zacznie o 12.30.

Prognozy na sobotę są optymistyczne. Będzie zachmurzenie, ale deszcz ma nie spaść. Po południu ma być słonecznie, a temperatura zbliży się do 20 stopni. Podobna pogoda ma się utrzymać przez najbliższe dni. Opady są spodziewane dopiero we wtorek.

Radwańska rozegra swój mecz na korcie numer 3. O 12.30 swój mecz rozpoczną tam Hiszpan Fernando Verdasco i Łotysz Ernest Gulbis. Po nich decydujący set przerwanego meczu zagrają Amerykanka Sloane Stephens i Czeszka Petra Cetkovska. Radwańska pojawi się na korcie po południu, raczej nie przed 16. O ile prognozy pogody nie zawiodą.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS , na Androida i Windows Phone

Więcej o: